(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Savaitei Izraelio sostinė taps Europos futbolo sostine. Pagrindinius futbolo politikos klausimus antradienį ir trečiadienį, kovo 23-24 dienomis, Tel Avive svarstys UEFA Vykdomojo komiteto nariai, o ketvirtadienį 53 UEFA narių atstovai rinksis į kasmetinį XXXIV kongresą.

„Vienas aktualiausių Vykdomajame svarstomų klausimų mums – naujos stadionų infrastruktūros taisyklės, kuriose išdėstomas stadionų priskyrimo vienai ar kitai kategorijai principas. Šios taisyklės nuo gegužės 1 dienos įsigalios visiems, tam tarpe ir Lietuvai. Remiantis šiais principais galėsime realiai įvertinti savo stadionus ir bus aišku, kokiame stadione kokio lygio varžybos galės vykti“, – prieš išvykdamas pasakojo L. Varanavičius, – „Jau dabar aišku, kad UEFA Europos lygos ir Čempionų lygos atrankos 1 ir 2 etapo varžybas galima bus žaisti 2 kategorijos stadione. Tolesni etapai vyks tik 3 kategorijos stadionuose.”

UEFA VK nariai taip pat turėtų apsispręsti dėl Europos moterų futbolo čempionato komandų skaičiaus išplėtimo nuo 12 iki 16, UEFA salės futbolo čempionato finalinio etapo šalies šeimininkės, įvertinti klubų finansinio reguliavimo pasiekimus.
Lietuvos futbolo federacijos atstovai Kongreso metu pasirašys prisijungimo prie Teisėjų konvencijos ir prie masinio futbolo („Grassroots“) chartijos protokolus.
Lietuvai Izraelyje atstovaus UEFA Vykdomojo komiteto narys, Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Liutauras Varanavičius, viceprezidentas Gintaras Babravičius, generalinis direktorius Julius Kvedaras ir rinktinių direktorius Robertas Tautkus.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: