Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Populiaraus JAV televizijos serialo “Dallas” žvaigždė Larry Hagmanas (Laris Hagmanas) mirė būdamas 81 metų.

Aktorius, kuris vaidino negailestingą naftos magnatą Dž.R.Evingą toje 9-ojo dešimtmečio muilo operoje ir šiais metais rodytame jos pratęsime, užgeso vienoje Teksaso ligoninėje penktadienio popietę.

Pranešimuose teigiama, kad jis patyrė komplikacijų, pastaruoju metu kovodamas su vėžiu.

Jungtinėse Valstijose švenčiamą Padėkos dieną ketvirtadienį L.Hagmanas praleido su šeima ir draugais, tačiau staiga pasijuto blogai.

Jo šeimos pranešime sakoma: “Larry buvo grįžęs į savo mylimą “Dalasą”, atkurdamas simboliu tapusį vaidmenį, kuris jam labiausiai patiko. … Kai jis užgeso, jį supo mylimi žmonės. Mirtis buvo rami – kaip jis ir norėjo.”

Televizijos TNT, kuri rodo itin populiarias naujojo “Dalaso” sezono serijas, taip pat paskelbė pranešimą dėl L.Hagmano mirties.

“Visi mes iš TNT esame giliai nuliūdinti žinios apie Larry Hagmano mirtį, – rašoma pranešime. – Jis buvo nuostabus žmogus ir ypač talentingas aktorius. Būsime amžinai dėkingi, kad visiškai nauja žmonių karta pažino Larry ir juo žavėjosi, vaidinant Dž.R.Evingą. Mūsų mintys ir maldos – su jo šeima šiuo labai sunkiu metu.”

“Dalaso” vyriausieji prodiuseriai Cynthia Cidre (Sintia Saidr) ir Michaelas M.Robinas (Maiklas M.Robinas) pridūrė: “Larry Hagmanas buvo milžinas, nepaprasta asmenybė, kurio įspūdingasis Dž.R. Evingo vaidmuo išliks kaip vienas labiausiai įsimintinų pramogų verslo istorijoje.”

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: