Wikimedia Commons archyvo nuotr.

22-jų metų Ričardas Berankis Jungtinėse Amerikos Valstijose lieja prakaitą ir rengiasi greitai artėjančioms kovoms. 113-čiąją vietą pajėgiausių pasaulio žaidėjų reitinge užimantis Lietuvos tenisininkas naują sezoną ketina pradėti jau gruodžio pabaigoje.

Floridoje R. Berankiui tenka dideli krūviai – dvi fizinio rengimo treniruotės su treneriu Sauliumi Astrausku, viena teniso treniruotė su Remigijumi Balžeku, o dienos pabaigoje daugiau nei dvi valandas su juo dirba kineziterapeutas iš Prancūzijos Olivieris Mouraille’as.

“Komanda pilnai sukomplektuota. Nuotaikos puikios. Oras labai geras, -treniruočių sąlygomis džiaugėsi R. Berankio treneris R. Balžekas. – Šiąsavaitę pagrindinis dėmesys skiriamas fiziniam pasirengimui. Viskas vyksta labai intensyviai. Per dieną Ričardas dirba apie septynias valandas.”

R.Berankį ruoštis naujo sezono kovoms kvietė žinomi pasaulio tenisininkai- Rogeris Federeris, Marcosas Baghdatis ir Ernestas Gulbis. Tačiau jųkvietimų teko atsisakyti.

“Pakankamai anksti turime pradėti sezoną, todėl buvome priversti taip pasielgti, – teigė R.Balžekas. – Šiek tiek apmaudu, kad negalėsime treniruotis su Rogeriu, tačiau šį kartą nesutampa mūsų tvarkaraščiai. Bet irčia Floridoje yra puiki bazė. Johnas Isneris, Robby’is Ginnepris, Bobby’is Reynoldsas ir daugelis kitų. Su skirtingo stiliaus žaidėjais galim atidirbinėti pačius įvairiausius elementus.”

Po kelių savaičių treniruočių R. Berankis vyks į Australiją ir pradės naujo sezono kovas.

“Floridoje busime iki gruodžio 22 dienos. Tada kelsime sparnus įBrisbaną, kur jau 29 dieną pradėsime turnyro kvalifikaciją. Po to “Australian Open” turnyras, – apie artimiausių varžybų grafiką pasakojo R. Balžekas. – Vėliau grįšime į Europą ir ruošimės Daviso taurės varžyboms. Čia kartu su mumis prakaitą lieja ir du Balžeko mokyklos jaunuoliai – Almantas Oželis ir Tadas Babelis. Vaikinai dirba iš peties. Tikiu, kad vieną dienąjie papildys Lietuvos rinktinės gretas. Ir taip pat visi sveikiname AkvilęParažinskaitę ir jos trenerį Arūną su iškovotomis pergalėmis Tailande. Labai džiaugiamės jų pasiektais rezultatais.”

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: