“The Ball & Chain” sukurs tobulą pasimatymą

Paskelbė: KaunoŽinios.lt redakcija Data: 2013-04-17 06:46

Spausdinti | Komentarai

© ballandchain.lt archyvo nuotr.

Praėjusį savaitgalį vienas ryškiausių šių dienų duetų Lietuvoje – „The Ball & Chain“ – pradėjo savo jaukų ir intymų „Dviejų Dviem“ turą po Lietuvą. Specialiame reportaže dueto vienetas Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings pasakoja turo idėjos užuomazgas.

„Šio turo metu norime padaryti taip, kad žmonės galėtų pasimėgauti ne tik mūsų pasirodymu, bet ir sava kompanija“, – vaizdo reportaže sako Jurgis.

Erica jam antrina primindama „dinner dances“ tradicijas iš jos tėvų jaunystės.

Be to, šio turo metu duetas pristato dar vieną įsmintiną dainą „Baby Baby Burning“. Beje, prieš porą dienų savo Feisbuko paskyroje pora paprašė klausytojų pagalbos su šios dainos vertimu į lietuvių kalbą.

„Lietuviškai rašyti dainų tekstus mums nėra lengva, tačiau nusprendėme išbandyti savo gerbėjų poetinius gabumus – kiekvienas gali pasiūlyti savo dainos vertimo variantą – iš to, kas dabar pasiūlyta, manau, kad gali susidėti šis bei tas gražaus.

Tačiau dar laukiam ir daugiau pasiūlymų“, – sako dueto pusė J. Didžiulis.

Jau rytoj, ketvirtadienį, „The Ball & Chain“ pirmą kartą koncertuos Panevėžyje, penktadienį jiedu pasirodys Kaune, galiausiai „Dviejų Dviem“ turą jiedu užbaigs pakvėpavę jodu Klaipėdoje balandžio 20 d.

„The Ball & Chain“ apie pasimatymų koncertų idėją:

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt