(c) Kaunozinios.lt archyvo nuotr.

Rugsėjo 15 dieną Kauno miesto savivaldybės kolegijai pritarus, spalio 14 dienos posėdyje miesto taryba svarstys klausimą dėl UAB „JCDecaux Lietuva“ atleidimo nuo rinkliavos už išorinę reklamą mokesčio.

Miesto teritorijoje šiuo metu yra 693 Kauno viešojo transporto stotelės, iš kurių 289-oje yra įrengtos keleiviams skirtos stoginės. Iš jų 216 priklauso UAB „JCDecaux Lietuva“, 73 – UAB „Lagunta“. Šios bendrovės, užsiimančios reklamos verslu, sutartimis, kurios galioja iki 2014 metų, įsipareigojo savo lėšomis įrengti ir tinkamai prižiūrėti keleivių stogines, tuo tarpu Savivaldybė minėtas bendroves atleido nuo rinkliavos mokesčio už išorinę vaizdinę reklamą stotelių.

Tačiau bendrovei „Lagunta“ priklausančios stoginės yra tinkamai neprižiūrimos, daugelis jų yra be stiklų, todėl jos neapsaugo keleivių nuo nepalankių oro sąlygų, nuolat gaunami pasipiktinusių gyventojų skundai.

„Ne vieną kartą kreipėmės į bendrovę „Lagunta“ ir prašėme sutvarkyti suniokotas stogines, tačiau bendrovės atstovai atsakė, kad dėl pablogėjusios ekonominės situacijos jie nebegali vykdyti savo įsipareigojimų. avivaldybei lieka dvi išeitys: arba patiems sutvarkyti ir prižiūrėti minėtas 73 stoteles, o tai kainuotų per metus beveik 215 tūkst. litų, arba perduoti UAB „Lagunta“ įsipareigojimus bendrovei „JCDecaux Lietuva“. Pastaroji bendrovė informavo, kad ji sutiktų suremontuoti ir paskui prižiūrėti „Laguntos“ stoteles, jeigu mieto Taryba atleis nuo rinkliavos mokesčių“, – kalbėjo Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: