youtube archyvo nuotr.

Video klipai vadinami Vine‘ais, yra, ko gero, trumpiausia pramogų forma – turi 6 sekundes parodyti pasauliui, kad esi juokingas.

Negana to, jeigu esi ne tik juokingas, bet ir kūrybingas, gali tapti įžymybe. Visagaliame Internete, žinoma. Pažiūrėkite į Zach King – ko gero kiečiausią vyruką pasaulyje. Ar bent jau itin kūrybišką.

Zach „kepa“ trumpus filmukus, kuriuose matome tiesiog tobulą akimirkos grožį ir neįtikėtiną preciziškumą montuojant. Nori pagauti save krentantį į baseiną? O gal norėtum paragauti debesies? Jis parodys kaip. Trumpi, bet labai protingai padaryti klipukai privers nusijuokti arba paliks iš nuostabos išsipūtusias akis – kaip tai įmanoma?

Zach King savo pirmąjį Vine‘ą įkėlė 2013 m. rugsėjo 9 d. Dabar jis turi jau 2,4 mln. sekėjų socialiniuose tinkluose Vine ir Instagram. Zach‘as gyvena Los Andžele, Kalifornijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir sakosi esąs „Final Cut“ programos Karalius (King, angl.). Ir jis visiškai teisus. Pažiūrėkite jo mėgstamiausius 2014-ųjų metų Vine‘us ir įsitikinsite patys.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: