"Elle G" archyvo nuotr.

Grupė „Elle G” nufilmavo ir į gyvenimą paleido naują kūrinį „Panama“. Dainą apie idilišką meilę ir santykius merginos skiria visoms svajojančoms moterims ir merginoms. 

Nauja dueto daina buvo nufilmuota namų sąlygomis, kasdieniškoje aplinkoje. „Buityje papasakojame moters svajones apie tobulą šeimyninį gyvenimą. Visai kaip iš tos vaikystės pasakos, kurioj meškiukas išsigalvojo svajonių šalį – Panamą ir ja patikėjo… Norėjome truputį pasijuokti iš naivių sapnų, kurių ir pačios dažnai „prisapnuojam.” – šypsosi dueto vokalistė Giedrė.

Atlikėjos juokauja, jog paskutiniais metais joms teko aplankyti labai daug vestuvių švenčų, buvo kilusi grėsmė net tapti alternatyviomis vestuvių muzikantėmis. Pamačiusios, kaip atrodo idealios šeimos, jos nusprendė apdainuoti šeimyninius santykius tokius, kokie jie dažnai yra iš tiesų. Dainą pristatančiame filmuke, kurį nufilmavo Gediminas Venckus, merginos taip pat pasirodo be mamų jaunystės suknelių ir vizitine kortele jau tapusio retro įvaizdžio. Kaip sako pačios dainininkės – pastaruoju metu keičiasi ne tik įvaizdis, bet ir santykis su muzika. Dueto repeticijose jau kurį laiką skamba vien savos kūrybos dainos.

Prieš daugiau nei tris metus savo veiklą grupė pradėjo perdainuodama klasikines pop dainas. Pakrikštytos „retro duetu” kiek vėliau Elena ir Giedrė ėmėsi Lietuvos tarpukario estrados interpretacijų. Per visą šį laiką jos su koncertais nukeliavo į Ameriką, Vokietiją, Ukrainą bei Latviją, įsiamžino dokumentiniame filme apie svingo muzikos atgimimą Berlyne ir daugeliui jaunosios kartos klausytojų parodė, kad senoji estrada gali skambėti aktualiai.

Su naująja daina „Panama“ merginos kvieča gerbėjus į koncertus visoje Lietuvoje, kur skambės tik „Elle G” kūryba. „Grosime dainas, kurias pačos parašėm per visus tris grupės muzikavimo metus. Taip pat – tai bus pirmieji koncertai, kuriuos ne tik sugrosime, bet ir atšoksime.“ – pasakoja Giedrė ir Elena. Koncertus planuojama surengti šešiuose miestuose. Trijuose iš jų prie grupės prisijungs bosine gitara grojantis Dovydas Mindaugas Buidovas.

Naują dueto kūrinį „Panama” bei kitas „Elle G” sukurtas dainas muzikos mylėtojai galės išgirsti Vilniuje, muzikiniame klube Tamsta” gruodžio 5 d., Gargžduose – gruodžio 10 d., Klaipėdoje – gruodžio 11 d., Anykščuose – gruodžio 12d., Panevėžyje – gruodžio 17 d. Koncertų ciklas baigsis kalėdiniu pasirodymu Kaune – gruodžio 26 d.

Taip pat skaitykite: „Elle G“ – duetas, dainuojantis ne &@*%#~, o širdimi

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: