Televizijos serialo "Fleabag" kadras

Šis TV šou pasakoja apie aukštą, iki skausmo vidutinėje klasėje užstrigusią moterį, kuri patiria sunkumus šeimoje bei darbe. Darbas jos nuomone nepakankamai apmokamas, kad galėtų pilnai aprūpinti laisvą gyvenseną.

Iš pirmo žvilgsnio turbūt net neturėtų kilti noras žiūrėti šio serialo, kadangi ši maža istorija yra apie nesisekantį gyvenimą. Pagrindinei serialo veikėjai priklauso kavinė, kuri baigia bankrutuoti. Jos vaikinas ją vis palieka, dėl jos keisto įpročio masturbuotis žiūrint Baracko Obamos kalbas, o savo seksualinę tuštumą ji papildo bereikšmiais lytiniais santykiais su baisiais žmonėmis.

Mirus jos mamai, tėvas išsikėlė gyventi su baisia pamote. Jos geriausia draugė ką tik mirė pusiau tyčinėje avarijoje. Pagrindinė veikėja vis prisimena šiuos įvykius, kurie ją žlugdo ir traumuoja iš vidaus.
fleabag 2

Televizijos serialo “Fleabag” kadras

Jeigu turėsite drąsos pradėti žiūrėti šį serialą, tai atsipirks su kaupu. Phoebe Waller Bridge, yra ne tik šio serialo pagrindinė aktorė, bet ir šio serialo pagrindinė kūrėja ir rašytoja, kuri sukūrė kažką tikrai nepamirštamo. Nei vieno iš veikėjų rimtai neįmanoma pamėgti.

fleabag 3

Televizijos serialo “Fleabag” kadras

Neskaičiuojant jos mirusios draugės, kuri seriale matoma tik prisiminimuose, nei vienas iš veikėjų neatrodo laimingas. Visi veikėjai atrodo palaužti ir nugalėti, o jų energija išnaudojama mėginant apsiginti nuo to ką gyvenimas jiems iškrės toliau.

fleabag 5

Televizijos serialo “Fleabag” kadras

Aktorių grupė, įskaitant Olivia Colman, Bill Paterson ir Brett Gelman yra pagirtinai atsidavę šiam serialui. Na, bet be abejo, labiausiai išsiskirianti aktorė yra pati Waller Bridge. Jos neapykanta sau yra neapsakomai stipri ir pasireiškia pačiais netikėčiausiais būdais. Ji atrodo tokia šmaikšti ir žavinga – tai lyg nepadorumo ir garbingumo mišinys, kurį sunku žodžiais apibūdinti, tikriausiai būtent todėl, taip sunku atplėšti akis nuo šios aktorės.

Fleabag 4

Televizijos serialo “Fleabag” kadras

Waller Bridge itin įtaigiai perduoda savo tiesioginius jausmus, trumpu žvilgtelėjimu į kamerą, kas yra itin neįprasta ir sugalvota humoro labui. Nepaisant to šiame seriale įmaišyta įvairių emocinių lygių, kurie dažnai nejaučiami, nes yra užglaistomi „auksiniu“ humoru.

Fleabag – tai komedijos, bei tragedijos mikstūra. Ši aktorė, kūrėja bei rašytoja, taip pat sukūrė serialą „Crashing“, tad tikriausiai tik laiko klausimas, kada ši fenomenali moteris išpopuliarės vienu iš savo kūrinių.

Taip pat skaitykite: Serialas „Mad Dogs“ juoko dozė ir nejauki įtampa – garantuota

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: