GERARDOGARMENDIA.COM nuotr.

Dvidešimt pirmo amžiaus rykšte vadinama liga vis dažniau palaužia jaunus žmones. Tačiau ne visi jai pasiduoda, atsiranda vienetinių atvejų, kovotojų ir įkvėpėjų. Būtent tokia ir yra jaunos merginos iš Teksaso istorija. Jos fotosesijos nuotraukos sulaukė milžiniško susidomėjo ir aplinkinių palaikymo bei šiltų komentarų, mat ji išdrįso paviešinti savo istoriją ir įkvėpti daugelį moterų.

Andrea Sierra Salazar, septyniolikmetė paauglė, kuriai buvo diagnozuotas antros stadijos vėžys. Įveikusi sunkų gydymo etapą, atlaikiusi tokią netikėtą žinią ir chemoterapijos procedūras, mergina nusprendė nepasiduoti ligai ir kovoti prieš ją savo grožiu. Net ir netekusi plaukų, Andrea sugebėjo iš naujo save pažinti ir veidrodyje matyti gražią, jauną asmenybę. Apie savo istoriją panorusi papasakoti Andrea atrado būdą, kaip padrąsinti sergančias moteris nebijoti, nenugrimzti į depresiją ir išmokti mylėti save net ir be plaukų.

Mergina socialinio tinklo Twitter paskyroje pasidalino fotosesija, kurioje ji drąsiai pozuoja prieš objektyvą, nesigėdindama savo ligos pasekmių: „Vėžys nesutrugdys man jaustis princese.“, teigia paauglė. Apsirengusi ištaigingais rūbais, pasidariusi nepriekaištingą makiažą ir visiškai dėl nieko nekompleksuodama Andrea įsiamžino nuotraukose, įkvėpiančiose jaunąją kartą. Nes net ir be moteriškumo simboliu laikomų plaukų mergina atrodo nuostabiai, sklidina pasitikėjimo savimi, spinduliuojanti laimę ir grožį.

1

GERARDOGARMENDIA.COM nuotr.

Pasak fotografės Gerardo Garmendia, Andrea pati sugalvojo fotosesijos temą, tačiau prireikė laiko, kad ji išdrįstų fotografuotis be peruko. Tačiau, peržengusi visas ją kausčiusias ribas, mergina įrodė sau ir kitiems, jog niekas negali atimti iš jos pasitikėjimo savimi. Pasidalinusi fotosesijos rezultatais, mergina sulaukė neįtikėtino palaikymo, jos nuotraukomis žmonės šimtus tūkstančių kartų pasidalino viešojoje erdvėje, o visą kovą su sunkia liga panoro paviešinti žurnalistai. Vienam vietiniam laikraščiui Andrea teigė, jog visuomet būdavo pasitikinti savimi ir veikli asmenybė, tačiau susirgusi vėžiu ir išgyvenusi jo pasekmes, mergina palūžo: „Visa tai įvyko taip netikėtai ir greitai. Tiesiog vieną rytą pajutau nedidelį gumbą ant savo kaklo, o kitą akimirką jau turėjau susitaikyti su tuo, jog man buvo nustatytas antros stadijos vėžys. Neviltis, pyktis ir ašaros – visa tai pasitiko mane ligos pradžioje, tačiau vėliau aš atradau jėgų iš naujo save pamilti ir kovoti su šia baisia liga.“

1 c

GERARDOGARMENDIA.COM nuotr.

Mergina teigia, jog šiomis nuotraukomis ir savo istorija ji nori įkvėpti visas merginas ir moteris: „Aš matau sergančias jaunas paaugles ir man plyšta širdis žinant, jog jos praranda pasitikėjimą savimi, jaučiasi negražios ar nebemylimos. Noriu, jog jos žinotų, kad fiziniai pasikeitimai jų kūne ar elementarus plaukų nuslinkimas, neatima iš jų moteriškumo ir nepakeičia jų kaip asmenybių. Galų gale, juk ne išvaizda mus padaro išskirtiniais, o mūsų darbai, bendravimas ir buvimas savimi, visa tai yra raktas į neblėstantį grožį.“

1 a

twitter.com/sierraandrea99 nuotr.

Išties, neįtikėtino grožio nuotraukos parodo, jog nebūtina turėti ilgų plaukų, pripūstų lūpų ar didelės krūtinės, kad jaustumeisi gerai, būtum patraukli ir sau, ir aplinkiniams. Užtenka atrasti vidinę ramybę, meilę sau ir drąsą pasirodyti visiems net ir su išvaizdos trūkumais. Juk tikrasis grožis slypi mūsų viduje, o ne išorėje.

Taip pat skaitykite: Madeline – paauglė su Dauno sindromu išpildė savo svajonę tapti modeliu

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: