(c) wikimedia commons archyvo nuotr.

Kovotojas už kiekvieną Lietuvos pilietį, tačiau jau spėjęs šiurkščiai pažeisti Konstituciją, nušalintas prezidentas, valstybinio perversmo auka, tačiau Europos Žmogaus Teisių Teisme kovojantis prieš Lietuvą, nenuilsdamas randa kuo apkaltinti dabartinę valdžią bei ją maišyti su purvais. Žinoma, kas belieka, kai tavo partija opozicijoje.. Štai Rolando Pakso pranešimas spaudai:

„Nematydami šalies žmonių, bet žiūrėdami tik į skylėto biudžeto skaičius, konservatoriai šiandien jau užsimena ir apie pensijų apmokestinimą. Pensininkai liko kone vieninteliu stabdžiu konservatoriams siekiant, kad bent vienas pasaulio ekonomistas apie juos parašytų vadovėlį. Vardan tos knygos valdantiesiems lieka tik viena išeitis, apie kurią A. Kubilius, galų gale, turi pasakyti tiesiai šviesiai: kone 800 tūkstančių senatvės pensininkų turime ištremti į Afriką ir nuo jų likusiais milijardais užkimšti valstybės biudžeto deficito skylę”, – konservatorių ketinimais piktinosi partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas Paksas.

„Per mėnesį „tvarkiečių” surinkti daugiau kaip 120 tūkstančių šalies gyventojų parašai prieš pensijinio amžiaus ilginimą valdantiesiems parodė, kad visuomenė nepritaria tokiems ketinimams. Dabar bandoma įvertinti visuomenės nuotaikas pasirenkant kitą būdą spręsti šalies biudžeto deficito problemas. Vyriausybė elgiasi kaip įžūlus plėšikas – nepavyko per duris, tai lenda per langą”, – kalbėjo Europos Parlamento narys.

Pasak R. Pakso, iš šiandien šalį valdančių konservatorių belieka laukti, kada jie nuspręs akcizo mokesčiu apmokestinti karstus ir vaikų krikšto rūbelius.

„Vyriausybės veiksmai ir ketinimai vienas po kito absurdiškesni. Visa konservatorių politika paremta vienu principu – engti ir aukoti šalies žmones. Po naktinės mokesčių reformos verslas keliasi į kaimynines šalis, darbingo amžiaus žmonės masiškai emigruoja iš Lietuvos, dar liko pensininkai, į kuriuos nusitaikė A. Kubilius ir įvairių jo patarėjų kompanija”, – sakė Europos Parlamento narys.

Politiko teigimu, partija Tvarka ir teisingumas dar kartą pareiškia esanti kategoriškai prieš bet kokius ketinimus valstybės problemas spręsti labiausiai socialiai pažeidžiamų visuomenės sluoksnių sąskaita. Konservatoriams ir toliau tęsiant į genocidą panašią politiką, „tvarkiečiai” kvies Lietuvos žmonės į įvairias taikias pilietinio nepaklusnumo akcijas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: