(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Pirmadienį Kauno miesto savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Kriščiūnas kartu su Miesto tvarkymo skyriaus vedėju apžiūrėjo, kaip yra tvarkomos Kauno gatvės.

Pastarąsias savaites gatves tvarkančios bendrovės „Kelių remonto grupė“ ir „Kauno keliai“ vykdė frezavimo darbus, siekiant kuo skubiau užlopyti duobes, atsiradusias po šaltos ir ilgos žiemos. Išfrezuotos gatvės ypač sulėtino automobilių eismą, nuolat susidarydavo didelės automobilių spūstys piko metu.

Miesto savivaldybės vadovybės paskubinti, darbuotojai nutraukė frezavimo darbus ir skubiai ėmė lyginti gatves. Didžiausios darbuotojų pajėgos sutelktos Taikos pr., kuriame po žiemos atsivėrė daugybė duobių.

Mero pavaduotojas ne tik apžiūrėjo, kaip darbininkai atlieka darbus, tačiau ir pasikalbėjo su brigadų vadovais, jog šie ne tik skubiai, bet ir kokybiškai atliktų gatvių tvarkymo darbus.

Darbus atliekančios bendrovės „Kelių remonto grupė“ atstovų teigimu, Taikos pr. visus darbus ketinama baigti iki rytojaus dienos pabaigos. Vėliau brigados persikels tvarkyti išfrezuotas duobes į Šiaurės pr., Tvirtovės al., Nuokalnės g.

„Kadangi frezavimo darbai vykdomi taip sparčiai, brigados nespėja asfaltuoti tų duobių, todėl buvo nuspręsta stabdyti frezavimo darbus, kol nebus baigti duobių lyginimo darbai. Norime, kad visi darbai vyktų lygiagrečiai. Iki penktadienio mobilios brigados žada pabaigti darbus tose gatvėse, kur jau atlikti frezavimo darbai“, – apie atliekamus gatvių tvarkymo darbus pasakojo Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Mero pavaduotojas kartu su Miesto tvarkymo skyriaus vedėju taip pat penktadienį apžiūrėjo daug objektų, kurie yra tvarkomi, arba ruošiamasi juos sutvarkyti.

Buvo apžiūrėti šie objektai: Savanorių pr. įkalnė, Molėtų g., Ąžuolyno takas, Moniuškos g., Žiedinė sankryža Radvilėnų pl., Prancūzų g., Verkių g., Studentų g., Žiedinė sankryža Vaišvydavos pl., Technikumo g., Viadukas Rokuose per geležinkelį, Panemunės tiltas, Šančių dviračių tako želdynai, A. Smetonos al. želdynai, Jiesios pl. želdynai, Tilto g., Kareivinių g., K. Veverskio g., Z. Gerulaičio g., Vokiečių g., dviračių takas po Vileišio tiltu, Varnių tilto defektinių siūlių remontas, pėsčiųjų tiltai į Nemuno salą, Žemaičių-Linkuvos g., paminklas Žemaičių pl. tiesėjams („Žirgeliai“), Čečėnijos aikštė.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: