(c) LFF archyvo nuotr.

Antrąją tarptautinio LFF U-17 taurės turnyro dieną Lietuvos rinktinė sužaidė lygiosiomis 1:1 su Kazachstano komanda ir toliau pirmauja A grupėje.

Pirmąjį įvartį lietuviai įmušė 49 minutę. Po Grato Sirgėdo perdavimo Donatas Kazlauskas krašte suklaidino gynėją ir permetė kamuolį per varžovų vartininką. Tačiau likus devynioms minutėms iki rungtynių pabaigos kazachstaniečiams pavyko su fortūnos pagalba rezultatą išlyginti – po rikošeto kamuolys baudos aikštelėje atšoko Vladislavui Morozovui ir šis smūgiavo tiksliai – 1:1.

„Pirmajame kėlinyje kontroliavome kamuolį, žaidėme geriau už varžovus, tačiau buvo sunku prasibrauti pro galingų kazachų gynybą. Kai įmušėme toliau turėjome žaidimo vadžias savo rankose, tačiau praleidome apmaudų įvartį. Toks jau futbolas. Komandos žaidimu likau patenkintas“, – teigė Lietuvos U-17 rinktinės treneris Antanas Vingilys.

Iškovotas taškas leido Lietuvos komandai likti A grupės lydere, nes kitose rungtynėse Baltarusija 3:1 įveikė Azerbaidžaną. Abi pastarosios komandos dabar turi po tris taškus, lietuviai – keturis.

B grupėje antrąją pergalę iškovojo Ukraina, kuri 3:0 nugalėjo Gruziją, o antrą nesėkmę patyrė latviai. Jie turėjo pripažinti Moldovos pranašumą 1:3.

Ketvirtadienį komandos turės poilsio dieną, o penktadienį žais trečiąsias grupės rungtynes. Lietuvos rinktinė susitiks su Azerbaidžano ekipa.

LFF U-17 taurės antrosios dienos rezultatai:

A grupė

Palangos miesto stadionas,
Teisėjas – Audrius Kancleris
Kazachstanas – Lietuva 1:1 (0:0)
Įvarčiai: 49 min. Donatas Kazlauskas (Lietuva), 71 min. Vladislav Morozov (Kazachstanas).

Lietuva U-17: Tomas Švedkauskas, Klaidas Jaškus, Lukas Artimavičius, Lukas Čerkauskas, Mykolas Krasnovskis, Povilas Kiselevskis (41 min. Gratas Sirgėdas), Deimantas Petravičius (50 min. Karolis Strolys), Edvardas Tamulevičius (76 min. Titas Burba), Gvidas Jarašius (52 min. Julius Aleksandravičius), Donatas Kazlauskas, Tomas Galdikas.

Baltarusija – Azerbaidžanas 3:1