Antrasis pagal dydį Vokietijos bankas “Commerzbank” įteikė Ūkio bankui “STP Award” apdovanojimą. Jis suteikiamas už ypatingai aukštą tarptautinių mokėjimų įvykdymo kokybę.

Ūkio bankas šiuo apdovanojimu įvertintas tarp kitų pasaulio bankų, kurie atlieka tarptautinius mokėjimus per vieną svarbiausių Europos bankų. Ūkio banko valdybos narys, banko Tarptautinės bankininkystės tarnybos vadovas Rolandas Balandis sakė, kad tokio stambaus Europos banko apdovanojimas pelnytas už labai kruopštų ir nuoseklų Ūkio banko specialistų darbą, kuris lėmė, kad 99 procentus Ūkio banko parengtų ir vykdomų tarptautinių mokėjimų korespondentai atlieka automatizuotai.

“Ūkio banko apdovanojimas reiškia aukštą įvertinimą ne tik mūsų bankui, bet ir visai Lietuvos bankininkystės sistemai, nes mes įvertinti tarp visų pasaulio bankų, kurie vykdo tarptautinius mokėjimus per vieną stambiausių Europos bankų. Ūkio banko pasiekimai liudija puikiai suderintą mokėjimų ruošimo darbą. Kartu tai yra svarbus ženklas banko klientams, kurie gali būti tikri, kad jų tarptautiniai mokėjimai įvykdomi tinkamai ir laiku pasiekia adresatą”, – sakė Rolandas Balandis.

Pasak jo, “Commerzbank” yra vienas svarbiausių Ūkio banko bankų korespondentų Europoje, per jį atliekama nemaža dalis Ūkio banko klientų tarptautinių mokėjimų. Ūkio banko Tarptautinių mokėjimų departamento direktoriaus Šarūno Kraujalio teigimu, Ūkio bankas yra vienas iš inovatyviausių Lietuvos bankų visose finansinių paslaugų srityse. Pasak jo, aptarnaudamas klientus ir diegdamas naujus produktus, Ūkio bankas siekia, kad visi procesai būtų kuo labiau automatizuoti – tokiu būdu užtikrinamos geriausios paslaugų teikimo sąlygos ir paslaugų įkainiai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: