(c) Stock.xchng archyvo nuotr

Susisiekimo ministerija vykusiame aukcione pardavė vieną iš turimų lengvųjų automobilių „Škoda Superb“ ir viena pirmųjų įgyvendino Vyriausybės nutarimą nuo 2010 m. liepos 1 d. savo reikmėms turėti nedaugiau keturių automobilių.

„Siekdami valstybės lėšų taupymo, patys iniciavome Vyriausybės nutarimą dėl turimų lengvųjų automobilių skaičiaus mažinimo iki keturių transporto priemonių, todėl džiaugiamės, jog vieni iš pirmųjų šį nutarimą ir įgyvendinome“, – sakė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Pasak E. Masiulio, taip pat nuspręsta pereiti prie aktyvesnio ekologiško transporto naudojimo ir vietoje automobilių naudotis dviračiais.

„Ministerijos darbuotojai yra ne tik skatinami aktyviai naudotis šia transporto rūšimi, jų poreikiams buvo įsigyti du tarnybiniai dviračiai“ – pabrėžė ministras Eligijus Masiulis. Dviračiais darbuotojai gali naudotis darbo metu ir jie turi visus transporto priemonėms būtinus žymėjimus.

Tarnybinių automobilių, kuriuos gali turėti biudžetinės įstaigos, skaičius yra apribotas Vyriausybės nutarimu „Dėl tarnybinių lengvųjų automobilių įsigijimo, nuomos ir naudojimo biudžetinėse įstaigose“. Vadovaujantis šiuo nutarimu, nuo šių metų liepos mėnesio ministerijos ir Vyriausybės kanceliarija gali turėti ne daugiau kaip 4 tarnybinius lengvuosius automobilius, skirtus naudoti tarnybos reikmėms.

LR Susisiekimo ministerijos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: