(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kauno miesto savivaldybės taryba nusprendė perduoti asociacijai Vaikų motoklubui sandėlius, esančius Marvelės gatvėje.

Vaikų motoklubas savo lėšomis privalės įrengti 1007 kv. m. patalpas ir užtikrinti, kad prie perduotų pastatų nebus važinėjama motorinėmis transporto priemonėmis. Patalpos laikinai neatlygintinai pagal panaudos sutartį naudoti bus skirtos 5 metams, bet ne ilgiau kaip iki privatizavimo.

Vaikų motoklubo tikslas – puoselėti aktyvų gyvenimo būdą ir sudaryti klubo nariams kuo palankesnes sąlygas tobulėti, plėtoti žinias ir akiratį bei kelti sportinį lygį, organizuoti nepilnamečių užimtumą, ugdyti savarankiškam gyvenimui reikalingas asmenines savybes.

Vaikų motoklubas, gavęs pastatus Marvelės gatvėje, planuoja juose įkurti Lietuvos techninių sporto šakų mokyklą, kurioje vaikai ir jaunimas bus mokomi ne tik važiuoti motociklais, bet ir teorijos bei praktikos.

Pastate bus įrengtos sporto salės, kuriose jaunimas galės sportuoti, taip pat dirbtuvės, kuriose patys remontuos ir prižiūrės techniką. Rūsio patalpas numatoma naudoti sportininkų technikos laikymui, manieže bus įrengta mini trasa, kurioje bus treniruojamasi su mini motociklais. Antrame pastato aukšte esančiose salėse numatoma įrengti riedlenčių ir riedučių uždarą parką, kuriame vaikai bet kokiu oru galės užsiiminėti savo mėgstama veikla.

Perdavus minėtus pastatus asociacijai, Savivaldybei nereikės mokėti už šių pastatų apsaugą, bus užbaigti statybos darbai ir efektyviai panaudojamas Savivaldybės turtas, sprendžiamos jaunimo užimtumo problemos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: