Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyrius informuoja, jog šiuo metu vyksta gatvių duobių frezavimas ir asfaltavimas šiose gatvėse: Prūsų, Baltijos, Baltų pr. Nr. 21, Nr.41, Kuršėnų, Pagėgių, Aldonos, Strazdo, Aukuro, Pilviškių, Studentų.
Liškiavos gatvėje yra klojamos trinkelės. Taip pat vyksta remonto darbai nuovadoje iš Islandijos plento į Panerių gatvę.
Greideriuojamos ir žvyruojamos Dvareliškių, Medynėlių, Paliepių, Priešbalių, Žaisos ir Žiglos gatvės.

![Kūrėja pakeitusi mūsų požiūrį į moterį paveiksle [FOTO]](https://kaunozinios-lt.b-cdn.net/wp-content/uploads/2020/04/kunas.jpg)



![10 įsimintinų politinių muzikinių klipų [VIDEO]](https://kaunozinios-lt.b-cdn.net/wp-content/uploads/2026/06/Straipsnio-virselis-21-100x70.png)









