(c) LFF.lt nuotr.

Jau tapo tradicija, kad buvo žaidžiama be teisėjų – tarpusavio rungtynėms teisėjavo patys dalyviai. Po žaidimo laukė projekto uždarymo ceremonija, dalyviai galėjo paskanauti torto.

Atsiras futbolo būreliai

„Vasaros linksmosios futbolo mokyklos“ projekto metu kiekvienai mokyklai Lietuvos futbolo federacija (LFF) skyrė kamuolius, aprangas, krepšius ir treniruočių inventorių, o Nacionalinėje futbolo akademijoje rengtuose kursuose dalyvavę pedagogai pasisėmė žinių, kaip įdomiau ir smagiau pravesti vaikams futbolo treniruotes.

Liepą ir rugpjūtį savo mokyklose laiką su futbolo kamuoliu aktyviai leido daugiau kaip 2 tūkstančiai moksleivių iš 20 šalies mokyklų.

LFF masinio futbolo projektų vadovas Vaidotas Rastenis džiaugėsi, kad projektas turės ilgalaikį efektą populiarinant futbolą regionuose.

„Mokyklose, kuriose jų dar nėra, atsidarys reguliarūs futbolo būreliai. Jų metu vaikai galės bent po pora valandų pažaisti futbolą. LFF dovanotas inventorius bus naudingas mokykloms bendradarbiaujant su bendruomenėmis. Nemažai jo bus naudojama per miestų ar miestelių šventes, organizuojant vaikų šeimų turnyrus, – teigė V.Rastenis.

Penktą kartą vykdoma „Vasaros linksmoji futbolo mokykla“, kurioje jau dalyvavo 80 mokyklų ir tūkstančiai moksleivių, yra dalis LFF ilgalaikės vaikų užimtumo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus” (SVIS) ir vykdomas kartu su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija.

Šimtai vaikų stebės rungtynes

Vaikai, kurie dalyvauja įvairiuose SVIS projektuose yra pakviesti į S. Dariaus ir S.Girėno stadioną Kaune penktadienį vakare stebėti Lietuvos ir Škotijos nacionalinių futbolo rinktinių dvikovą.

Lietuvos futbolo federacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: