Ketvirtadienio vakaras. Studentai ruošiasi, lygina drabužius, šukuojasi, gražinasi ir paskutiniais troleibusais traukia į Kaune įsikūrusį naktinį klubą „Embassy“ pasimatyti su VDU radijo „balsais“ ir Mantu Jankavičiumi.

Pasisveikinti su vos šokių aikštelėje apšilusia publika atėjo vakaro vedėjai. Organizatoriai studentams neleido nuobodžiauti. Vakaro metu buvo rengiami žaidimai, kuriuose noriai dalyvavo tiek merginos, tiek vaikinai. Galbūt juos taip viliojo prizai? Kurie, turiu pripažinti, tikrai buvo puikūs. Juk laimėti pasilaipiojimą Lokės pėdoje ar šokių pamokas iš tiesų šaunu!

Artėjant vidurnakčiui publika vis žvilgčioja į laikrodžius, mobiliuosius telefonus ir dairosi: kur gi Mantas? Išvydę ant scenos vieną iš vakaro vedėjų, pradėjome nekantrauti. Vaikinas visiems priminė, jog šį vakarą – Manto gimtadienis. Taigi garsiomis ovacijomis ir šūksniais pasitikome atlikėją, kuris kreipėsi į publiką: „Tokią dieną turėčiau būti namie ir švęsti. Tačiau aš esu čia. Ar žinote kodėl? O gi dėl to, jog man čia labai patinka!“. Šių žodžių pamaloninta publiką šoko ir dainavo iš visų jėgų kartu su Mantu ir dviem žaviais šokėjais. Beje, vienas šokėjas buvo atpažintas – Naglis – projekto „Tu gali šokti“ dalyvis. Koncertas vien šokiais ir dainomis neapsiėjo, reikėjo kažko intriguojančio. Taigi koncertui pasiekus kulminaciją, dainininkas vieną, šalia scenos šokusią merginą padarė ypatingai laimingą – padovanojo jai bučinį.

Rodos vos tik prasidėjęs atlikėjo pasirodymas baigėsi. Tačiau dabar pasirodymą surengė publika. Visi vieningai sudainavome Mantui „Su gimimo diena“. O koks gimtadienis be šventinio šampano? Buvo ir jo. Pamatę Manto rankose grėsmingai plakamą šampano butelį, pirmose eilėse stovėję žiūrovai bandė trauktis. Tačiau šampano lietus vis tiek juos pasiekė.

Išlydėję Mantą studentai sugūžėjo į šokių aikštelę, sudalyvavo dar keliose žaidimuose ir tęsė trypčiojimus pagal trankią muziką. Vedėjai paskutinį kartą užlipo ant scenos atsisveikinti su besilinksminančiu jaunimu. Tačiau tai dar ne pabaiga – organizatoriai buvo paruošę staigmeną. Ant scenos išvydome projekto „Kelias į žvaigždes 2“ dalyvę Agnę Petravičienę.

Organizatoriai žadėjo karštą šou ir savo pažadą ištesėjo, buvo karšta ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Nepaisant numindytų kojų ir nuo „alkūnių šokio“ skaudančių šonų, mes pasikrovėme teigiamų emocijų, kurios suteiks pozityvumo visai savaitei.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: