Verslininkai žada pagalbą vystant Senamiesčio transporto mazgą

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2009-09-22 03:16

Spausdinti | Komentarai

Rugsėjo 22 dieną Kauno miesto savivaldybėje vyko transporto, miesto plėtros ir kultūros paveldo specialistų pasitarimas dėl Senamiesčio transporto mazgo išvystymo galimybių ir specialiojo plano parengimo.

Privatūs investuotojai, ketinantys išvystyti buvusios „Lituanicos“ fabriko teritoriją, pareiškė norą paremti savivaldybę rengiant Senamiesčio transporto mazgo specialųjį planą.

Pasak Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo Pauliaus Kero, galvojant apie tolesnę miesto plėtrą reikia išanalizuoti link senamiesčio einančius transporto srautus, atsižvelgti į planuojamą statyti Kėdainių tiltą, iškilsiančius naujus kvartalus Vilijampolėje ir „Lituanicos“ teritorijoje.

Specialistai pabrėžė, kad rengiant specialųjį planą pirmiausia būtų parengtos kelios transporto mazgų sutvarkymo koncepcijos, iš kurių būtų pasirinkta viena, geriausiai atitinkanti miesto poreikius.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt