(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Vilniaus universiteto Mažojoje auloje Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose trečiąkart buvo apdovanotos įmonės, prisidedančios prie socialinės gerovės kūrimo ir neigiamo poveikio aplinkai mažinimo.

Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo globėja, LR Seimo Pirmininkė Irena Degutienė pabrėžė, kad valstybė vertina, palaiko ir skatina tokias įmones, kurios ieško ir randa būdų išlaikyti kolektyvą, užtikrinti socialines garantijas, investuoti į darbuotojų mokymąsi, kartu su vietos bendruomene spręsti socialines problemas, kurti saugią ir ekologiškai švarią aplinką.

Nacionaliniu atsakingo verslo apdovanojimu pagerbiamos tos įmonės, kurios labiausiai prisideda prie socialinės gerovės kūrimo ir jos stiprinimo, poveikio aplinkai mažinimo Lietuvoje; jų veikla demonstruoja pačių įmonių lyderystę ir nuoširdų jų įsipareigojimą veikti skaidriai ir sąžiningai elgtis su darbuotojais, visuomene ir valstybe, vertinti verslo veiklos poveikį aplinkai ir mažinti tokio poveikio neigiamas pasekmes. Šių metų apdovanojimų metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas įmonių veiklai, kuria buvo siekiama spręsti ekonominės krizės iššūkius.

Kasmet populiarėjantys apdovanojimai šiais metais susilaukė didžiausio įmonių dėmesio – gautos 69 paraiškos iš 40 įmonių. Praeitais metais skaičiai buvo kur kas kuklesni: rikimuose dalyvavo 22 įmonės, buvo pateikta 50 paraiškų.

Per apdovanojimo ceremoniją įteiktos šios nominacijos: “Metų darbovietės”, “Metų bendruomeniškiausia įmonė”, “Aplinkosaugos įmonė”, Socialiai atsakinga įmonė 2009.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: