(c) Lietuvos krepšinio federacijos archyvo nuotr.

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vladas Garastas ir „Vičiūnų“ grupės valdybos pirmininkas Visvaldas Matijošaitis penktadienį per specialią spaudos konferenciją pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Pagal ją lietuviškas „VIČI“ prekės ženklas tapo pagrindiniu „EuroBasket 2011“ ir vienu stambiausių Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rėmėjų.

„Europos krepšinio čempionatas yra išskirtinis renginys Lietuvos istorijoje. Lietuvos krepšinio federacija siekia jį surengti taip, kad „EuroBasket 2011” būtų prisimenamas, kaip geriausias Europos čempionatų istorijoje. Todėl „VIČI“ prisijunimas prie Europos čempionato rėmėjų yra ypatingai svarbus. Didžiuojamės, kad „EuroBasket 2011“ rėmėjų būrį papildo dar viena Lietuvos kompanija, pastaraisiais metais skirianti daug dėmesio krepšiniui. Visi nepaprastai džiaugiamės, kad V. Matijošaičio vadovaujamos kompanijos dėka pavyko išsaugoti stipriausią Lietuvos klubinę moterų komandą. Kauno „VIČI-Aistės“ šį sezoną iškovojo ne vieną puikią pergalę prieš garsias užsienio komandas ir suteikė nepaprastai daug optimizmo dėl moterų krepšinio ateities. Nuo šiol „VIČI“ bus ir viena svarbiausių Lietuvos vyrų rinktinės rėmėjų. Sutartyje įrašyta septynženklė suma leis ne tik geriau surengti Europos čempionatą, bet ir padės sudaryti geresnes sąlygas nacionalinei rinktinei“, – sakė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas V. Garastas.

„Vičiūnų“ grupės valdybos pirmininkas V. Matijošaitis pažymėjo, kad krepšinis jo vadovaujamai kompanijai padeda plačiau praverti užsienio rinkų duris.

„Krepšinis geriausiai reprezentuoja Lietuvą, yra tarsi Lietuvos vizitinė kortelė. Tikriausiai būtent tada, kai žaidžia mūsų vyrų rinktinė, Lietuva sulaukia daugiausia simpatijų pasaulyje. Iki šiol visame pasaulyje prisimenami Lietuvos krepšininkų mūšiai su amerikiečiais Sidnėjaus, Atėnų olimpinėse žaidynėse. Dauguma užsieniečių neslepia, kad tada sirgo už lietuvius. Neabejojame, kad šiais metais už Lietuvos vyrų rinktinę vėl sirgs milijonai žmonių visame pasaulyje. Todėl didžiuojamės galėdami prisidėti prie komandos pasirengimo tokiam svarbiam įvykiui, kaip Europos čempionatas. „EuroBasket 2011“ neabejotinai yra didžiausio atgarsio pasaulyje sulauksiantis renginys Lietuvos istorijoje. Džiaugiamės, kad galime būti jo dalimi. Manau, bet kuriai Lietuvos kompanijai tai yra geriausia proga pristatyti save užsienio rinkoms“, – tvirtino V. Matijošaitis.

„Vičiūnų“ įmonių grupė per 20 veiklos metų tapo didžiausia Europoje krabų lazdelių ir kitų produktų iš surimio gamintoja. Grupė su lietuvišku „VIČI“ prekiniu ženklu tiekia savo produkciją vartotojams į daugiau nei 40 pasaulio šalių. „Vičiūnų“ grupę sudaro 45 kompanijos 17 pasaulio šalių. Grupėje dirba 6200 žmonių. „VIČI“ prekinis ženklas – labiausiai žinomas lietuviškas ženklas užsienio rinkose.

Lietuvos krepšinio federacijos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: