(c) Stock.xchng archyvo nuotr.
(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Viešosios tvarkos tarnybos darbuotojai gruodžio 14-18 dienomis surašė 27 administracinės teisės pažeidimų protokolus, kurie išsiųsti nagrinėti administracinei komisijai.

Penkiolika protokolų buvo surašyta už ant žalios vejos ar šaligatvių statomas transporto priemones. Trys protokolai surašyti ir įteikti kauniečiams už agresyvios veislės šunų laikymą, neturint leidimo ir vedžiojant juos be pavadėlio.

Du protokolai surašyti už iškabintą reklaminę nuorodą, neturint Savivaldybės patvirtinto išorinės vaizdinės reklamos projekto bei leidimo.

Penki protokolai surašyti prekybininkams už prekybą viešoje vietoje, neturint Savivaldybės išduoto leidimo.

Protokolas įteiktas vairuotojui už transporto priemonės stovėjimą valstybės saugomoje teritorijoje. Viešosios tvarkos tarnybos darbuotojai protokolą surašė ir kauniečiui už savo kieme kaupiamas įvairias atliekas, skatinančias parazitų ir graužikų veisimąsi.

Viešosios tvarkos tarnybos darbuotojai atliko sanitarinės kontrolės objektų vertinimą: apžiūrėjo ir įvertino 23 maršrutinio transporto stoteles.

Savivaldybės tarnyba surengė reidus kartu su Kauno miesto valstybine Maisto ir veterinarijos tarnyba dėl Kauno miesto Tvarkymo ir švaros taisyklių patikrinimo. Su Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato Žaliakalnio policijos nuovada tikrino, ar mieste nėra įrengtų nelegalių reklamų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: