Vilkijoje tvarkomos vandentvarkos projekto metu išraustos gatvės
(c) Kauno rajono savivaldybės archyvo nuotr.

Kauno rajono savivaldybė susidūrė su Viešųjų pirkimų įstatymo netobulumu, o Vilkijos gyventojai jau kuris laikas kenčia nepatogumus.

Konkursą šiame mieste nutiesti nuotekų tinklus laimėjo UAB „Steiner“ ir UAB „Sienojus“. Pastaroji bendrovė turi didelių finansinių sunkumų, nevykdo įsipareigojimų ir kituose objektuose, sužlugdė ne vieną stambų objektą kitose savivaldybėse.

Tiesa, dalį darbų „Sienojus“ ir „Steiner“ atliko, tačiau jau kuris laikas Vilkijos miesto vaizdą darko išardytos, nepravažiuojamos ir sunkiai praeinamos gatvės.

Kauno rajono savivaldybė, atsižvelgdama į gyventojų priekaištus, inicijavo keletą pasitarimų ir posėdžių, kurių metu nuspręsta nesielgti drastiškai – nenutraukti sutarties, nesikreipti į teismą, nes tuomet tektų skelbti naują viešųjų pirkimų konkursą, parinkti kitą rangovą, o darbai Vilkijoje būtų atnaujinti tik kitų metų pavasarį.

Vilkijoje numatyta nutiesti apie 3,5 kilometro nuotekų tinklų, įrengti nuotekų išvadus. Įgyvendinus projektą prisijungti prie nuotekų tinklų galimybę turės 120 naujų vartotojų. Pagal patikslintą sutartį bendrovei „Steiner“ darbų baigimo laikas pratęstas iki 2011-12-15.

Šiuo metu yra atlikta apie 50 proc. visų sutartyje numatytų darbų. UAB „Giraitės vandenys” šalina defektus ir ruošia pagrindus asfalto dangai „užlopyti“. Artimiausiu metu bus atstatomos asfaltbetonio dangos, kurios buvo pažeistos vykdant inžinerinių tinklų klojimo darbus.

Kauno rajono savivaldybės informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: