(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Šiandien 12-13 val. Kauno valstybinio dramos teatro prieigose socialiniu projektu tapusio spektaklio MODERATORIAI kūrybinė grupė rengia flash-mob akciją, norėdami atkreipti dėmesį į virtualėjantį mūsų gyvenimą, virtualaus pasaulio ir realybės skirtumus ir tapatumus, kviesdami kalbėtis apie tai, kodėl mes mieliau bendraujame internetu, nei gyvai.

Su šio spektaklio trupe galima palaikyti nuolatinį ryšį adresu moderatoriai@dramosteatras.lt ir Facebooke, pasiūlyti į spektaklį įtraukti savo istorijas, pakviesti režisierių ir aktorius į diskusiją. Kompiuteriais ir nemokamu internetu Laisvės alėjoje apsiginklavę aktoriai kviečia visus prisijungti tuo pat metu į diskusiją „on-line”.

Šiuolaikinės kompiuterinės kartos psichiką, jos kultūrą ir socializacijos problemas tyrinėjanti jaunoji Kauno dramos teatro aktorių karta su režisieriumi Andriumi Kurieniumi priešakyje kviečia visus viešoms diskusijoms. Juk mažai tyrinėta ir viešai neaptariama sritis ilgainiui tampa paslaptingų fantomų, nepagrįstų stereotipų ir buko fanatizmo erdve. Kaip technologijos veikia mūsų psichiką, kaip bendravimas internetu keičia mūsų santykius, kuo skiriasi virtuali ir fizinė realybė?

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: