(c) Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Žalgirio arenos statybos pabaigos terminai daugiau nebus keičiami. Tokią poziciją trečiadienį „Vėtrūnos“ vadovams išsakė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Trečiadienį Kauno miesto savivaldybėje lankėsi bendrovės „Vėtrūna“ generalinis direktorius Juozas Valužis ir Žalgirio arenos architektas Eugenijus Miliūnas. Susitikimo metu su meru A. Kupčinsku metu buvo aptarta statybos eiga ir kėdžių įsigijimo klausimas.

„Daugiau negali būti kalbų apie termino nukėlimą. Nepaisant įžvelgiamos abipusės rangovo ir tiekėjo atsakomybės bei kaltės dėl kėdžių vėlavimo, rangovas privalo rasti sprendimus, o ne tikėtis Savivaldybės supratimo, todėl daugiau tai nebus toleruojama. Kėdės turėjo būti užsakytos vakar ir rytojus mums jau nepriimtinas“, – sakė meras A. Kupčinskas.

Mero patarėjas Vygantas Gudėnas pažymėjo, kad už kėdžių pristatymą ir jų sumontavimą yra atsakinga bendrovė „Vėtrūna“, o ne Kauno miesto savivaldybė.

„Arenoje turi būti sumontuotos tokios kėdės, kokios numatytos techniniame projekte. Kėdžių klausimą turi spręsti rangovas, tiekėjas ar kėdžių gamintojai, bet ne savivaldybė“, – sakė V. Gudėnas.

Tarybos sekretoriato informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: