© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Didžiosios Britanijos princas Harry (Haris) neseniai gimusią dukterėčią princesę Charlotte (Šarlotę) pavadino “gražia” ir pridūrė, kad laukia nesulaukia kada galės ją pamatyti, užbaigęs mėnesio viešnagę Australijoje.

Kapitonu Velsu vadinamas 30-metis savo akimis dar nematė naujosios giminaitės, gimusios jam dalyvaujant mėnesio trukmės stažuotėje Australijoje.

Dalyvaudamas spaudos konferencijoje princas džiaugėsi, kad netrukus grįš į Londoną ir susitiks su broliu princu Wiliamu (Viljamu), jo sutuoktine Kate (Keit) ir galės jiems atiduoti pilną lagaminą minkštų žaislų, kuriuos per jį princesei perdavė geranoriai Sidnėjuje.

Paklaustas, ar nupirko ką nors australiško mažylei, Harry atsakė: “Ne, nieko ypatinga”.

“Bet man davė (jai perduoti) galybę minkštų žaislų ir kitų dalykų, todėl jau laukiu, – kalbėjo princas Harry. – Lauku, kada su ja susitiksiu – ji yra graži”.

Praėjusį šeštadienį gimusi princesė Charlotte Elizabeth Diana (Šarlotė Elzbieta Diana) taip pavadinta savo 89 metų prosenelės karalienės Elizabeth II ir princų Williamo ir Harry motinos Dianos, žuvusios per autokatastrofą Paryžiuje 1997 metais, garbei.

Ji yra penkta karalienės Elizabeth II provaikaitė ir ketvirta eilėje į karališkąjį sostą po senelio Charleso (Čarlzo), tėvo Williamo ir vyresniojo brolio George’o (Džordžo).

O tai reiškia, kad tarnybą karališkose ginkluotose pajėgose birželį baigiantis Harry šioje eilėje buvo nustumtas į penktą vietą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 

Sponsored video

Taip pat skaitykite: