© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Vokietijos Hamburgo mieste esančiame perpildytame pabėgėlių centre naktį kilus susirėmimams tarp maždaug 200 sirų ir afganų pabėgėlių, keli žmonės buvo sužeisti, ketvirtadienį pranešė policija.

Tai jau trečias toks incidentas šalyje per kelias dienas.

Penkiasdešimt policijos pareigūnų buvo išsiųsti tramdyti neramumų, kurie prasidėjo nuo nesutarimų dušų bloke, pranešė laikraštis “Morgenpost”.

Priešininkai vieni kitus puolė apsiginklavę metaliniais virbais, baldais ir akmenimis, informavo naujienų agentūra DPA, cituodama pagalbos darbuotojus šiame šiauriniame prie Elbės ir Alsterio upių esančiame uostamiestyje.

Pasak policijos pareigūnų, keli žmonės buvo sužeisti ir keli suimti. Tikslių skaičių pareigūnai nenurodė.

Vokietija iš visų Europos šalių sulaukia daugiausia nuo karo ir skurdo savo šalyse bėgančių atvykėlių, kurių per šiuos metus į šalį gali atvykti bemaž milijonas.

Pabėgėlių centras Hamburge, įsikūręs didžiuliame pastate, kuriame anksčiau buvo technikos prekių parduotuvė, turi dabar maždaug 800 gyventojų, iš kurių naujausiai atvykusieji yra priversti miegoti ant čiužinių po atviru dangumi.

Per paskutinius Vokietijoje kilusius neramumus 14 žmonių buvo sužeisti sekmadienį centriniame Kaselio mieste, kai 70 pakistaniečių įsivėlė į peštynes su 300 albanų.

Antradienį kelios dešimtys sirų ir pakistaniečių susipešė pabėgėlių prieglaudoje rytiniame Drezdeno mieste.

Pasak daugiausia pabėgėlių sulaukiančios Bavarijos žemės pareigūnų, per rugsėjį į Vokietiją atvyko iki 280 tūkst. prieglobsčio prašytojų – daugiau nei per visus praėjusius metus.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: