Alina Orlova: nežinojimas yra viena svarbiausių kūrybos dalių

Paskelbė: Data: 2017-01-12 10:01

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Bene garsiausia Lietuvos dainuojamosios scenos atstovė Alina Orlovą sausio 13-ąją ORIXO surengs jausmingą solo pasirodymą. Rečiau Lietuvoje pasirodanti atlikėja daugiausiai populiarumo sulaukia Rusijoje bei Prancūzijoje, kur turi nemažą gerbėjų bazę, tačiau, kaip pati sako, gimtinėje dainuodama jaudinasi labiau.

Kalbėdama apie koncertus A. Orlova sako, jog jie vyksta nei per dažnai, nei per retai: „pasirodau tiek, kiek tuo metu man suteikia progų gyvenimas ir kiek tuo metu turiu kuo pasidalinti. Koncertą, kaip įvykį, lemia daugybė aplinkybių ir žmonių. Kalbant apie mane – svarbu kokiame esu kūrybiniame etape. Šiuo metu ieškau tinkamos formos naujai muzikai“.

Pernai išleidusi albumą „88“, emocionalioji A. Orlova į savo skambesį atnešė daugiau elektronikos, sintezatorių ir skaitmeninių ritmų, kuriuos apjungia trapus vokalas, bei poetiški dainų tekstai lietuvių, anglų bei rusų kalbomis. Po muzikinių klajonių atlikėja teigia norinti sugrįžti prie pradinio minimalizmo: „ negaliu tikrai žinoti kur ta nuojauta galiausiai nuves, bet šis nežinojimas juk ir yra viena svarbiausių kūrybos sudedamųjų dalių. Pasirodymuose šiuo metu groju viena, pasitelkiu tik pianiną“.

Laisvės gynėjų dieną Alina Orlova atvyksta į Kauną su solo programa, kurioje skambės dainos iš pirmojo albumo „Laukinis Šuo Dingo“, naujausi kūriniai iš „88“ bei mėgstamiausių menininkės dainų koveriai. „Vakaras nusimato jausmingas – kiek melancholiškas ir nostalgiškas, protarpiais aistringas ir smarkus. Kviečiu!“ – apie artėjantį pasirodymą kalba muzikantė.

Artimiausias Alinos Orlovos pasirodymas laukia Kaune, gyvos muzikos klube ORIXO, Jonavos g. 40 sausio 13d.

Bilietus platina bilietupasaulis.lt

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt