Kastytis Kerbedis / Organizatorių archyvo nuotr.

Vienas žinomiausių Lietuvos atlikėjų Kastytis Kerbedis kviečia į muzikinę šventę – kovo 8-ąją, moters dieną, jis Kauno „Žalgirio” arenoje surengs ypatingą koncertą „Visoms karalienėms!“.

„Visos moterys yra karalienės ir jos 1000 procentų nusipelnė būti pasveikintos karališkai – būtent tai aš ir pasistengsiu padaryti!“, – sako Kastytis.

Nors koncerto programa dar tik ruošiama, tačiau jau dabar žinoma, kad jo metu skambės tokie meilę spinduliuojantys kūriniai, kaip „Mano meile, žinok“, „Nakty“, „Lik amžinai“, “Melodija”, „Dėl tavęs galiu“, „Mėlynakė”. Į koncerto programą taip pat bus įtraukti hitai, kurių nebuvo praeitų metų areniniame ture – „Sustok, traukiny“, „Pienių vynas“.

Susirinkusieji galės išgirsti ne tik šių metų moters dieną pristatytą kūrinį „Tik dėl tavęs“, bet ir daugiau dainų premjerų – pavyzdžiui „Vandenynai”, „Ar daug prašau”, taip pat – šiuo metu įrašinėjamą naujausią dainą.

Kastytis Kerbedis – Mano Meile, žinok 

Ne paslaptis, kad K.Kerbedžiui svarbiausia – klausytojas. Charizmatiškasis atlikėjas ne kartą yra pabrėžęs, kad kiekvienas į jo koncertą atvykęs žmogus jam yra didžiausia motyvacija žengti į sceną, todėl jis įsitikinęs, kad Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantis šventinis koncertas gerbėjams paliks ypatingus prisiminimus.

„Myliu ir gerbiu visas moteris. Todėl dovanoju joms geriausia, ką galiu – savo dainas“, – atvirai sako K.Kerbedis.

Kiekvieną savo pasirodymą iki menkiausių detalių apgalvojantis K. Kerbedis aukštus reikalavimus kelia ne tik sau, tačiau taip pat ir kartu su juo dirbantiems profesionalams. Būtent dėl to visi jo koncertai pasižymi kokybe, unikalumu ir, be abejonės, stilingais įvaizdžiais.

Kastytis Kerbedis / Organizatorių archyvo nuotr.

Jau neginčijamas faktas, jog jo koncertuose susijungia visos amžiaus kartos, tad nėra jokių abejonių, jog „seneliu“ save įvardijantis dainininkas nuo pat pirmos dainos leis visoms damoms pasijusti ypatingomis.

Bilietus į 2024 m. kovo 8-ąją Kauno „Žalgirio” arenoje vyksiantį koncertą jau galite įsigyti visose „Bilietai.lt” kasose ir internetu www.bilietai.lt. Bilietų kiekis ribotas, todėl organizatoriai ragina bilietais pasirūpinti iš anksto.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: