Mindaugas Kuzminskas / organizatorių archyvo nuotr.

Birželio 30 d. JAV Nepriklausomybės dienos proga organizuotame renginyje vienas žinomiausių Lietuvos krepšinio veidų, NBA „New York Knicks” komandoje rungtyniaujantis Mindaugas Kuzminskas pristatė savo dar niekur viešai nerodytas krepšinio karjeros nuotraukas. Ant drobės pristatytos sportininko asmeninio archyvo fotografijos po renginio iškeliavo į Kauną, kur bus viešai eksponuojamos „Citadele“ banko Kauno filiale.

Visuomenei atviroje parodoje pristatomos 14 asmeninių M. Kuzminsko fotografijų. Sporto gerbėjai čia išvys akimirkas iš krepšininko vaikystės švenčių, pirmuosius žingsnius krepšinio aikštelėje, pasiekimus, apdovanojimus ir įspūdingiausių varžybų akimirkas Lietuvos, Ispanijos ir JAV krepšinio aikštelėse.

„Pradėję bendradarbiauti su Mindaugu Kuzminsku, netrukome įsitikinti, kad jis yra ne tik profesionalas krepšinio aikštelėje, tačiau ir itin įdomi bei šilta asmenybė, kurioje dera sportinė disciplina, komunikabilumas ir charizma. Idėja surengti Mindaugo karjeros nuotraukų parodą gimė norint atskleisti jo asmenybę, siekiant įkvėpti vaikus ir jaunimą sekti jo karjeros pavyzdžiu“, – sako Rita Simanavičiūtė, „Citadele“ banko Korporatyvinės komunikacijos departamento direktorė.

“Ieškant fotografijų šiai parodai man pačiam buvo smagu iš naujo perversti šeimos albumus ir prisiminti visas ten užfiksuotas akimirkas. Šeimoje juokaujame, jog mano karjera buvo nulemta dar gerokai iki man ateinant į šį pasaulį – laukdamasi manęs, mama rungtyniavo krepšinio varžybose, tad pirmąjį pergalės skonį pažinau dar negimęs“, – šypsosi M. Kuzminskas.

Komentuodamas parodoje eksponuojamas fotografijas, krepšininkas atkreipė dėmesį į tai, kad daugumoje nuotraukų jis pozuoja arba su kamuoliu rankose, arba su kuriuo nors iš šeimos narių.

„Krepšinis iš tiesų yra mūsų šeimos gyvenimas – vartydamas šias nuotraukas prisiminiau pirmąsias Šeimų turnyro, kur buvau jauniausias dalyvis, varžybas, rungtynes su broliu ir laikus, kai žaidėme priešininkų komandose“, – pasakoja M. Kuzminskas.

Fotografijų paroda baigiasi naujausiu krepšininko karjeros posūkiu – sezonu NBA „New York Knicks“ komandoje. „Kai man buvo 13 metų, aš pirmą kartą apsilankiau NBA arenoje Toronte. Po dar 14 metų tapau NBA žaidėju. Jei ši paroda įkvėps nors vieną vaiką siekti pergalių krepšinio aikštelėje, mano karjera įgaus prasmę ne tik man, bet ir kitiems“.

Pirmą kartą JAV Nepriklausomybės dienos šventėje pristatytą M. Kuzminsko asmeninių fotografijų parodą nuo kitos savaitės visi norintys galės apžiūrėti „Citadele“ banko Kauno filiale, Savanorių pr. 68. Vėliau M. Kuzminsko fotografijos bus eksponuojamos ir „Citadele“ banko padaliniuose Vilniuje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: