unsplash.com archyvo nuotr.

Vasario 14-oji – Šv. Valentino diena – tai meilės diena. Ši data reikšminga visiems įsimylėjėliams. Iki Šv. Valentino dienos likus visai nedaug, dauguma pradeda sukti galvą, kuo šįkart būtų galima nustebinti savo partnerį ir mylimą žmogų. Pateikiame kelias idėjas – nuo paprastų ir mielų iki romantiškų ir intymių prekių.

Šią dieną kiekvienas vienokiu ar kitokiu gestu, didesne ar mažesne dovanėle stengiasi išreikšti meilę bei rūpestį. Ilgą laiką kartu esančios poros su dovanomis drįsta paeksperimentuoti, tad ir erotinių prekių parduotuvė nepraslysta pro akis. Ir visgi, dovanos rinkimas šia proga nėra pats lengviausias, o tinkamas variantas dažniausiai sugalvojamas per vėlai. Dažnai stengiamasi atrasti „aukso viduriuką“ ir padovanoti kažką mielo ar suteikiančio naujų patirčių. Vienus domina romantiškos pramogos, o kitus – intymūs malonumai bei sekso prekės internetu. Kokią dovaną šiemet Jūs įteiksite savo gyvenimo partneriui – romantišką ar intymią?

Idėjos, kaip nustebinti mylimą žmogų

Vieniems dovanų paieškos Šv. Valentino dienos proga kelia galvos skausmą, kitiems tai – smagus atokvėpis nuo rutinos. Verta pabrėžti, kad nustebinti galima net ir pačia mažiausia smulkmena, tad pernelyg daug dėmesio ar lėšų tam skirti tikrai nereikia. Pateikiame kelias populiarias ir beveik visada pasiteisinančias idėjas. Sakoma, kad geriausia dovana – tai skirtas laikas ir dėmesys, tad pasistenkite, kad tas laikas būtų praleistas maloniai.

  • Organizuokite romantišką vakarienę žvakių šviesoje;

  • Kartu su mylimu žmogumi apsilankykite SPA centruose, kurortuose;

  • Nueikite į filmą ir romantiškai pasivaikščiokite;

  • Suorganizuokite mažas mielas staigmenas (pusryčiai į lovą, pietūs į darbą ir pan.);

  • Iškepkite savo firminį pyragą.

Nepamirškite, kad dažniausiai viskas, ko reikia mylimajam – ne dovanos, o dėmesys. Skirkite savo mylimajam ne tik gražiausius žodžius, bet ir laiko.

Intymios dovanos neturėtų būti nuvertinamos

Drąsesniųjų žvilgsnius ieškant idėjų Šv. Valentino dienos proga traukia ir erotinių prekių parduotuvė, ir sekso prekės internetu. Juk intymios dovanos skatina fizinį bei emocinį artumą. Internetinės parduotuvės Romantika.lt atstovų nuomone, intymūs malonumai meilės dienos vakarą turėtų būti skatinami netgi labiau. Šiai minčiai pritaria ir psichologai – seksas vyrams yra aukščiausia meilės išraiška ir dažnai jiems daugiau nereikia jokių papildomų mažmožių. Tad galbūt vietoj įprastos saldainių dėžutės pirkimo šiemet vertėtų pasidairyti po erotinių prekių parduotuvės lentynas?

Dažniausiai šia proga vyrai moterims perka seksualios aprangos rinkinukus, o atgalios jie nori išvysti mylimąsias, miegamajame pasipuošusias nauju viliojančiu apatiniu trikotažu. Tačiau tokio tipo intymios prekės – tik dalis dovanos. Likusioji dalis yra ilgai išsvajotas, lauktas seksas, intymios glamonės ir, svarbiausia, – artumas.

Po užklausa „sekso prekės internetu“ įsimylėjėliai taip pat dažnai ieško ne tik įmantresnių intymių apatinių rinkinių, bet ir masažinių aliejų, žvakių ar erotinių žaidimų, kurie Šv. Valentino dienos naktį galėtų paversti išskirtine, įkvėpti daugiau aistros ir išvaikyti rutiną lytiniame gyvenime. Būtent meilės žaidimai miegamajame turėtų vainikuoti Šv. Valentino dieną, tad jei niekaip nesugalvojate, ką padovanoti mylimam žmogui, padovanokite jo fantazijų ir norų miegamajame išsipildymą. Intymūs rinkiniai, losjonai ir erotiniai žaislai – dovanos, kurios praskaidrins ne tik šią naktį.

Intymių dovanų idėjų bei patarimų taip pat rasti galite internetinėje parduotuvėje Romantika.lt. Tegul Šv. Valentino diena būna ne tik kupina švelnaus dėmesio, bet ir intymaus artumo, kurio įprastomis dienomis kartais pritrūksta, o išrinkta dovana lai būna smagus priedas. Parodykite savo partneriui daugiau meilės ir nuoširdaus rūpesčio.

Užsakymo Nr. KMC180006

 

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: