Prague Open turnyro nuotr.

Ketvirtadienį Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė sensacinga pergalė prieš grupės favorites pradėjo „Prague Open“ turnyrą Čekijoje. Dvidešimt šeštos pagal skirstymą lietuvės 53 min. trukusioje kovoje 2:1 (19:21, 23:21, 15:12) įveikė Kinijos atstoves Wang Fan ir Yuan Yue (7 reitingas).

Kinės G pogrupyje yra aukščiausią reitingą „Prague Open“ turinti pora, po jų seka brazilės Maria Antonelli ir Juliana Felisberta Da Silva (10 reitingas) bei čekės Martina Bonnerova ir Barbora Hermannova (23 reitingas).

Wang Fan ir Yuan Yue pasaulyje yra 39, o I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė – 118. Kinės yra pajėgiausia varžovių pora, kurią jaunosioms tinklininkėms yra pavykę įveikti dalyvaujant suaugusiųjų varžybose.

Dar nespėjusių atsigauti po beveik valandą trukusio mačo lietuvių laukė susitikimas su pajėgia brazilių Marios Antonelli ir Julianos Felisbertos Da Silva pora. I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė tituluotoms varžovėms neprilygo ir pralaimėjo 29 min. trukusį susitikimą 0:2 (11:21, 14:21).

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: