Organizatorių archyvo nuotr.

Paslaptingas „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės” muzikinis šydas – praskleistas. Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ komandos treniruotėje dalyvavo ir netikėti svečiai. Nors šių svečių tritaškių metimų bandymai buvo nesėkmingi, įspūdingą pasirodymą jie žada ten, kur jaučiasi geriausiai – muzikinėje aikštelėje. Tie svečiai, kurie drebins „Žalgirio” areną per taurės varžybas – puikiai visiems pažįstami Lilas ir Innomine.

Jeigu kas ir žino, kaip surinkti sausakimšą areną ir surengti nepamirštamą šou, tai būtent šis hiphopo duetas. Olimpinio himno autoriai savo muzikiniame CV turi rimtus ir jų populiarumą įrodančius įrašus. Tūkstančiai žmonių Lilo ir Innomine klausėsi tiek Vilniuje „Siemens“ arenoje, tiek toje pačioje „Žalgirio“ arenoje.

Dueto muzikiniai kūriniai Youtube yra peržiūrėti milijonus kartų, socialiniuose tinkluose muzikantus seka taip pat daugybė gerbėjų. Lilas ir Innomine žiūrovams visuomet stengiasi sukurti įspūdingą programą tiek muzikine prasme, tiek šou elementais. Duetas nebijo eksperimentuoti ir gali pasigirti išradingais sprendimais scenoje.

Rimtą muzikinį užtaisą Lilas ir Innomine žada ir „KIDY – Tour Karaliaus Mindaugo taurėje“. „Mes neapsiribosime tik pastatyta scena. Mūsų pasirodyme išvis dalyvaus apie 100 žmonių“, – intriguoja Lilas.

Kokį pasirodymą surengs hiphopo duetas, žiūrovai pamatys jau vasario 19 dieną, „Žalgirio“ arenoje. Lilas ir Innomine sutiko LKL.lt atskleisti šiek tiek koncerto detalių.

– Ką jums patiems reiškia koncertavimas krepšinio varžybose, kurios išrinktos metų sporto renginiu?

– Smagu, kad atsiranda stiprus sporto renginys, kuris siejasi ir su muzika. Atsiranda scena, kuri yra kokybiška, gera, į ją investuota daug pinigų ir iš tikrųjų galima padaryti kažką gražaus. Dėl to yra labai smagu.

– Krepšininkai ruošiasi rungtynėms treniruotėse. O kaip jūs ruošiatės koncertui?

– Panašiai kaip ir krepšininkai, tik ne sporto salėje, o repeticijų salėje. Mes iš tikrųjų ruošiame ekskliuzyvinį pasirodymą, kuriame bus ne tik mūsų muzika. Kartu su mumis dalyvaus didžiuliai chorai, kiti papildomi muzikantai. Iš pradžių ilgai užtruko sudėlioti pačią idėją ir jos įgyvendinimą, o dabar mes repetuojame ir ruošiamės.

– Galite atskleisti šiek tiek intriguojančių detalių?

– Mes pasistengsime padaryti, kad būtų įdomu. Žinoma, žmonės viską įvertins po pasirodymo. Mūsų bus apie šimtą žmonių ir mes neapsiribosime tik pastatyta scena, mūsų scena bus visa arena.

– Tai bus gyvas bendravimas su žiūrovais?

– Jis visada gyvas gyvo koncerto metu. Tik šį kartą mes pasistengsime padaryti tai masyviai, kad mūsų būtų visur.

– Kokios yra jūsų sąsajos su krepšiniu?

– Kaip ir visi lietuviai, mes esame žiūrovai. Mylime krepšinį, žiūrime jį ir džiaugiamės, kad galime būti šito renginio dalimi.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: