(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Lietuvos futbolo rinktinė vakar Marijampolės stadione pasaulio čempionato atrankos rungtynėse 2:1 įveikė Serbijos nacionalinę komandą. Kauniečiai tikisi, kad ateityje aukščiausio lygio futbolo varžybos vyks ir S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadione.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas sveikina Lietuvos futbolo rinktinę po pertraukos vėl iškovojusią pergalę. Meras išreiškė viltį, kad ateityje tokio lygio rungtynės vėl galėtų būti žaidžiamos Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione.

„Kaunas visada garsėjo kaip sporto sostinė. Po vasarą įvykusio Europos lengvosios atletikos čempionato (U-23) turime dar geriau sutvarkytą stadioną, įrengtas nebeperšlampamas VIP tribūnas, todėl jame tikrai galėtų vykti aukščiausio lygio futbolo rungtynės”, – kalbėjo miesto meras.

A.Kupčinskas pažymėjo, kad vykstant varžyboms Marijampolėje, be Kauno pagalbos vis tiek neišsiverčiama. „Mūsų savivaldybės vis tiek prašoma pasirūpinti visuomeniniu transportu, kad vėlai vakare traukiniu į Kauną grįžę sirgaliai galėtų patogiai išsivažinėti namo. Todėl ateityje vykstant atrankos varžyboms į Europos čempionatą, su futbolo federacija tikimės rasti abipusiai priimtiną sutarimą”, – teigė meras.

S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro direktorius Vytas Snarskis teigė, kad stadionas yra pasirengęs priimti aukščiausios lygio rungtynes. „Aikštė visiškai parengta ir sutvarkyta. Jei tik futbolo federacijai norės jame organizuoti rungtynes, mielai prisidėsime prie futbolo populiarinimo Kaune”, – sakė V.Snarskis.

„Lietuvos rinktinė visada norėjo žaisti Kaune, bet kol kas pasirinkome naują Marijampolės stadioną, kadangi jis atitinka visus reikalavimus. To kol kas negalime pasakyti apie Kauno stadioną. Lapkritį Kauno stadione planuojamos Lietuvos U-21 nacionalinės futbolo rinktinės rungtynės. Jeigu rinktinei patiks aikštė ir ji atitiks reikalavimus, bus galima jame žaisti ir vyrų rinktinėms”, – apie būsimas varžymas sakė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Liutauras Varanavičius.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: