Lietuvos sportininkas Denis Jevdokimov iš Europos čempionato grįžo su sidabro medaliu

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-08-16 08:11

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

2017 m. rugpjūčio 10-13 dienomis Ylitornio mieste (Suomijoje) vyko Europos klasikinio štangos spaudimo čempionatas, kuriame Lietuvai atstovavo Denis Jevdokimov.

Iš viso varžybose dalyvavo 286 sportininkai iš 20 šalių. Sportininkas varžėsi suaugusiųjų svorio kategorijoje iki 83 kg. Jau po pirmojo sėkmingo bandymo, kuriuo buvo įveikti 185 kilogramai, tapo aišku, kad D. Jevdokimov kovos dėl aukščiausių vietų.

Antruoju bandymu įveikęs 190 kilogramų, paskutiniu bandymu pridėjo dar 5 kg, tačiau Lenkijos atstovas Grzegorz Jazowiecki, kuris anksčiau šiais metais tapo Pasaulio čempionu, susitvarkė su 197,5 kg sveriančia štanga ir 2,5 kg aplenkė Lietuvos atstovą.

Kaip sakė Denis Jevdokimov, tai buvo jo geriausias varžybose užfiksuotas rezultatas, ir 195 kilogramai tą dieną buvo geriausia, ką buvo galima pasiekti.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt