© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Trečiadienį Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto posėdis.

Posėdžio pradžioje Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos (LKTA) vykdomojo komiteto narys Rūtenis Paulauskas pristatė LKTA siūlomus kandidatus į Lietuvos moterų rinktinės vyriausiojo trenerio pareigas. LKTA siūlė treneriu skirti Rimantą Grigą arba Mantą Šernių. Balsuojant nuspręsta vyriausiuoju treneriu skirti Mantą Šernių.

Taip pat buvo patvirtinta dalis kitų rinktinių trenerių. 20-mečių merginų rinktinei šiemet vadovaus Ričardas Maceina, 18-mečių – Ramunė Kumpienė, 16-mečių – Egidijus Ženevičius. 20-mečių vaikinų komandą treniruos Tomas Masiulis, o 18-mečių – Saulius Štombergas.

Sprendimas dėl 16-mečių vaikinų ir vyrų rezervinės rinktinės vyriausiųjų trenerių atidėtas iki kito LKF vykdomojo komiteto posėdžio.

Taip pat buvo pritarta LKF generalinio sekretoriaus Mindaugo Špoko idėjai kurti LKF konsultacines komisijas. Numatoma įkurti Komunikacijos – rėmimo – finansų valdymo, Teisės ir infrastruktūros, Technologijų ir inovacijų, Meistriškumo, Mokslo ir medicinos bei Masiškumo komisijas.

M. Špokas taip pat pristatė 2014 metų LKF veiklos biudžeto projektą. Numatoma, kad kitais metais LKF biudžetą sudarys daugiau nei 8 milijonai litų, tačiau tikslus biudžetas bus pristatytas kitame LKF vykdomojo posėdyje.

Be to, buvo patvirtintas premijų skyrimo treneriams už Lietuvos jaunimo krepšinio populiarinimą ir pasiekimus nuostatų pakeitimas (atsisakyta nuostatos, kad premijas treneriai gali gauti tik kas trejus metus) ir šiemet premijų sulauksiančių trenerių sąrašas. Nuspręsta, kad šį kartą po 10 tūkst. litų premijas gaus Birutė Jankauskienė (Kauno KM “Aisčiai”) ir Tomas Masiulis (Sabonio KC), po 5 tūkst. – Tomas Purlys (Š. Marčiulionio KA) ir Regimantas Juška (Palangos SC), po 3 tūkst. – Diliara Velišajeva (Vilniaus KM), Rima Daunienė (Panevėžio KKSC), Diana Anužienė (Klaipėdos V. Knašiaus KM), Mindaugas Bugys (Klaipėdos V. Knašiaus KM), Marius Tamolis (Klaipėdos V. Knašiaus KM), Klaidas Miciūnas (Kupiškio SC), Dalius Lubys (Sabonio KC), Dainius Bertulis (Šiaulių KA “Saulė”), Aloyzas Rudys (Mažeikių SC) ir Ričardas Žilys (Vilniaus KM).

Buvo aptartas ir draudimo pinigų išmokėjimo Robertui Javtokui klausimas. Su Lietuvos rinktinės kapitonu sutarta, kad LKF per trejus metus sumokės pinigus, kuriuos atsisakė mokėti draudimo bendrovė. LKF savo ruožtu stengsis susigrąžinti lėšas teisminiu keliu iš draudimo bendrovės.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: