Zucchero / Organizatorių archyvo nuotr.

Pasaulinio garso dainų autorius ir atlikėjas Zucchero surengs išskirtinį koncertą Lietuvoje – vienintelis italų superžvaigždės pasirodymas įvyks jau šį penktadienį, rugsėjo 15 d., „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Svarbiausiu šalies apdovanojimu – ordinu už nuopelnus Italijos respublikai – apdovanoto atlikėjo koncertas yra įtrauktas į pasaulines gastroles „Black Cat World Tour“, kuriose Zucchero pristato naujausią savo albumą „Black Cat“.

Bilietus į Zucchero koncertą Vilniuje galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt.

Esu labai laimingas, kad koncertuosiu jūsų šalyje. Turiu nemažai draugų iš Lietuvos, todėl labai laukiu, kada vėl galėsiu aplankyti jūsų gražiąją šalį. Koncerte atliksiu ne tik dainas iš naujo albumo, bet ir geriausius savo hitus. Iki greito susitikimo!“, – linkėjimus Lietuvai siunčia Zucchero.

Iki koncerto liko vos kelioms dienoms supažindiname su įdomiausiais faktais apie vieną sėkmingiausių italų muzikos atlikėjų.

Adelmo Fornaciari, visiems žinomas kaip Zucchero, gimė 1955 m. rugsėjo 25 d. nedideliame Reggio Emilia miestelyje Italijoje. Šis regionas garsėja nuostabiu maistu, gražiomis moterims ir gerais dainininkais (pvz.: Lucio Dalla ar Laura Pausini).

Zucchero groti gitara išmokė amerikietis studentas, kuris Bolonijoje studijavo veterinariją. Pirmos dainos, kurias būsima žvaigždė išmoko groti, buvo „The Beatles“, „The Rolling Stones“ ir Bob Dylan kūryba.

Vieną populiariausių savo hitų „Miserere“ Zucchero įrašė kartu su operos legenda Luciano Pavarotti. Vėliau dainą atliko Andrea Bocelli, Russell Watson ir Bono.

Vienas ištikimiausių Zucchero gerbėjų yra garsioji Holivudo žvaigždė Dustin Hoffman. Kalbama, kad viename vakarėlyje italų muzikantą pamatęs kino aktorius puolė ant kelių ir sudainavo jo dainos ištrauką, po ko pareiškė: „Zucchero – tu esi Dievas!”.

Zucchero yra viešai prisipažinęs, kad niekada nesimokė dainavimo. „Niekada nesimokiau dainuoti. Rūkau ir geriu – nuo to mano balsas tik gerėja“, – juokavo Zucchero.

Kartą, 4 val. ryto, Zucchero sulaukė garsaus džiazo trimitininko Miles Davis atstovų skambučio. Džiazo muzikantas, išgirdęs per radiją vieną Zucchero dainų, pareiškė norą groti kartu su mažai kam žinomu italų muzikantu. Po savaitės Zucchero ir M.Davis susitiko vienoje Niujorko įrašų studijoje.

Zucchero yra surengęs bendras gastroles su Sting ir Eric Clapton. Italijos superžvaigždė taip pat koncertavo bei įrašinėjo muziką kartu su Freddy Mercury ir „Queen“, Paul Young, Buddy Guy, Andrea Bocelli, Miles Davis, Joe Cocker, Elton John, John Lee Hooper ir daugeliu kitų.

1995 m. Zucchero įrašė albumą su „Randy Jackson Band“, kurios lyderiu buvo tada mažai kam žinomas Randy Jacksonas. 2006 m. Zucchero ir Randy Jackson keliai vėl susikirto – muzikantai, kartu su Sam Moore, Billy Preston ir Eric Clapton, įrašė bendrą dainą „You Are So Beautiful“, kuri buvo nominuota „Grammy“ apdovanojimui.

Didžiosios komercinės sėkmės Zucchero sulaukė 1988 m. išleidęs albumą „Blue“. Šis įrašas oficialiai yra didžiausiu tiražu parduotas albumas Italijos istorijoje.

Zucchero atrado pradedantį operos dainininką Andrea Bocelli. Būtent Zucchero pastangų dėka įrašų kompanija pasirašė kontraktą su tada niekam nežinomu atlikėju. Zucchero specialiai A.Bocelli parašė dainą „Il Mare Calmo Della Sera“ – su ja tenoras pradėjo sėkmingą tarptautinę karjerą.

Vienintelį Baltijos šalyse Zucchero koncertą pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: