FUTURE ISLANDS / Organizatorių archyvo nuotr.

Jau rytoj Vilniuje koncertuos viena sėkmingiausių pastarojo meto roko grupių „Future Islands“. Šiuo pasirodymu amerikiečių grupė pradės savo gastroles Europoje. Sostinės „Compensa“ koncertų salėje grosiantys „Future Islands“ muzikantai pastarąjį kartą Senajame žemyne koncertavo prieš dvejus metus. Ta proga skaitytojams pateikiame 9 įdomiausius faktus apie „Future Islands“.

Bilietus į „Future Islands“ koncertą Vilniuje galima įsigyti visose BILIETAI.LT kasose ir internetu: www.bilietai.lt.

Pavadinimas

2003 m. pradėjusi muzikuoti grupė vadinosi „Art Lord & The Self Portrets“. Po dvejų metų atsinaujinusi grupė tapo „Future Islands“. Rinktasi buvo iš dviejų nuobodžių pavadinimų variantų „Future Shoes“ ir „Already Islands“ – gavosi „Future Islands“.

TV serialo „Fear The Walking Dead“ garso takelis

2014 m. grupei buvo ypač sėkmingi – „Future Islands“ išleistas albumas „Singles“ tapo tikra sensacija. Tačiau apie tai, kad jie tikrai tapo garsiais, muzikantai suprato po to, kai dar 2010 m. įrašyta daina „Swept Away“ nuskambėjo populiariame TV seriale „Fear The Walking Dead“.

Uraganinis pasirodymas David Letterman šou

Pristatydama albumą „Singles“ grupė surengė ne vieną pasirodymą televizijoje, tačiau vienas jų jau tapo tikra legenda. 2014 m. kovo 3 d. apsilankę populiarioje laidoje „The Late Show with David Letterman“, muzikantai „išsprogdino“ internetą. Energingas „Future Islands“ pasirodymas išplito kaip virusas – jis buvo milijonus kartų peržiūrėtas „YouTube“ kanale.

„Future Islands“ pasirodymas TV laidoje „The Late Show with David Letterman“ :

Projektai

Visi „Future Islands“ muzikantai aktyviai dalyvauja muzikinėje veikloje, kuri nėra susijusi su grupės veikla. Klavišininkas Gerritt Welmer atstovauja savo solo projektą „Moss Of Aura“, gitaristas William Cashion ir vokalistas Samuel T. Herring 2008 m. buvo sukūrę grupę „The Snails“, tas pats W.Cashion 2012 m. įkūrė dar vieną grupę „Peals“. S.Herring prieš keletą dienų įrašė naują dainą „I Don‘t Know“ su grupe „Badbadnotgood“.

„Badbadnotgood“ su Samuel Herring – „I Don‘t Know“: http://spoti.fi/2i46Xz5

Vokalistas – reperis

Ypač stipriu balsu išsiskiriantis Samuel Herring ne tik dainuoja, bet ir repuoja. Nuo 14-os metų repuoti pradėjęs atlikėjas aktyviai dalyvavo repo dvikovose ir yra išleidęs keletą repo įrašų. Repo muziką atliekantis dainininkas vadinasi Hemlock Ernst pseudonimu.

Geriausia 2014 m. daina

Pasaulinę šlovę grupei pelnęs hitas „Seasons (Waiting On You)“ daugelio kritikų buvo paskelbtas geriausia 2014 m. daina. Tokį verdiktą paskelbė „Pitchfork Media“, „Pazz & Jop“ ir „Consequence of Sound“, kurių paskelbtuose geriausių metų dainų sąrašuose „Future Islands“ kūrinys atsidūrė pirmoje vietoje.

„Future Islands“ – „Seasons (Waiting On You)“:

Būgnininkas

Pačioje karjeros pradžioje grupės sudėtyje buvo būgnininkas Erick Murillo, tačiau jis pasitraukė netrukus po debiutinio albumo „Wave Like Home“ išleidimo 2007 m. „Mes visada buvome trijų muzikantų grupė“, – prisimena S.Herring. 2014 m. prie grupės prisijungė būgnininkas Mike Lowry, iki šiol grojantis „Future Islands“ gastrolėse.

Įrašų kompanija

Nors „Future Islands“ yra amerikiečiai, grupės karjera rūpinasi nepriklausoma britų muzikos įrašų kompanija „4AD“.

Vokalistas turi filipinietiško kraujo

Samuel Herring gyslomis teka ¼ filipinietiško kraujo, todėl dainininkas neslepia, kad ateityje „Future Islands“ tikrai surengs koncertą Filipinuose.

Grupė „Future Islands“, kuriai liaupsių negaili ne tik melomanai, bet ir grupės „Nirvana“ prodiuseris Butch Vig ir grupės „Coldplay“ lyderis Chris Martin, Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje atliks didžiausio populiarumo sulaukusius kūrinius ir pristatys naują albumą „The Far Field“. Praėjuių metų pavasarį pasirodžiusį įrašą muzikantai kūrė padedami keleto kviestinių žvaigždžių – tarp jų yra ir legendinės grupės „Blondie“ dainininkės Debbie Harry. Visas 10 naujų dainų „Future Islands“ įrašė su prodiuseriu Chris Coady, kuris anksčiau dirbo su „Yeah Yeah Yeahs“ ir „Grizzly Bear“.

„Future Islands“ koncertą rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šiemet surengsiantis klasikinės muzikos chuliganų „Dagamba“, žymaus gitaristo Chris Rea, legendinės britų grupės „Queen“ ir Adam Lambert, mūsų scenos atstovo „Daddy Was A Milkman“ koncertus ir Radistų 10-mečiui skirtą „Radistai Live Arena Show“.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: