A24 studija įgijo visas teises į „Robino Hudo mirtis“ (The death of Robin Hood) – vieną iš labiausiai lauktų šių metų Kanų kino festivalio projektų. Filmas, kurio veiksmas vyksta Šervudo miške, privers žiūrovus pažvelgti kitaip į legendinį herojų, kurį vaidins Hju Džekmanas (Hugh Jackman), o jo partnerę – Džiodė Komer (Jodie Comer). Filmą režisuos režisierius Maiklas Sarnoskis (Michael Sarnoski), žinomas dėl kritikų įvertintų filmų „Kiaulė“ („Pig“) ir šios vasaros naujienos „Tyli vieta: pirmoji diena“ („A Quite Place: Day One“).

Oficialiame filmo aprašyme, Robinas Hudas po ilgo nusikaltimų ir žudynių gyvenimo susiduria su savo praeitimi. Skirtingai nei ankstesnėse versijose, pavyzdžiui, Erolo Flyno (Errol Flynn) vaidinamas linksmasis plėšikas, šis Robinas Hudas yra „mūšių išvargintas vienišius, kuris sunkiai sužeistas patenka į paslaptingos moters rankas, siūlančios jam išsigelbėjimą“. Filmas „Robino Hudo mirtis“ bus pradėtas filmuoti 2025 metais. Kompanija A24 filmą ketiną išleisti kino teatruose.

Jau šią vasarą Hju Džekmanas bus matomas kartu su Raijnu Reinoldsu filme „Dedpulas ir Ernis“ („Deadpool and Wolverine“). Hju Džekmanas yra gerai žinomas dėl savo vaidmenų „Didysis šoumenas“, „Prestižas“ ir Oskaru nominuotu vaidmeniu filme „Vargdieniai“. Filme „Robino Hudo mirtis“ kartu su Hju Džekmanu vaidins aktorė Džodė Komer, kuri yra laimėjusi „Emmy“ už vaidmenį seriale „Žudant Ievą“ ir Tony apdovanojimą už vaidmenį spektaklyje „Prima Facie“.

Filmo „Robino Hudo mirtis“ kūrėjams tai bus savotiškas susitikimas. Lyrical Media, Ryder Picture Company ir A24 jau yra bendradarbiavę, kuriant Adamo Vingardo (Adam Wingard) veiksmo trilerį „Onslaught“. Lyrical Media ir Ryder Picture Company sudarė sutartį, kurioje nurodoma, kad per artimiausius dvejus metus Lyrical Media finansuos Ryder Picture Company filmus, kurių biudžetas sieks 10 milijonų dolerių ar daugiau.

„Robino Hudo mirtis“ filmą visiškai finansuos Lyrical Media. Filmą prodiusuos Aronas Raideris (Aaron Ryder) ir Endrius Svetas (Andrew Swett) iš Ryder Picture Company kartu su Aleksanderiu Blak (Alexander Balck) iš Lyrical Media. Lyrical Media vadovai Džon Rosenbergas (Jon Rosenberg) ir Natalie Selers (Natalie Sellers) kartu su Rama Gotumukala (Rama Gottumukkala) Maiklu Sarnoskiu (Michael Sarnoski) ir Hju Džekmanu (Hugh Jackman) bus vykdomieji prodiuseriai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: