Serialo sopranai kadras

„Mano vaikai buvo tie, kurie sakė: „Padaryk tai“, – teigė aktorė „Fox News“.

Po to, kai „Sopranai: mafijos kronika“ aktorė susikūrė „OnlyFans“ paskyrą, Drea de Matteo sulaukė neįtikėtinos paramos iš savo šeimos.

Naujame interviu žiniasklaidai aktorė atskleidė, kad jos vaikai buvo jos paskyros sukūrimo priežastimi, kuri pirmiausia žinoma dėl necenzūruojamų nuogų nuotraukų platinimo.

„Mano vaikai buvo tie, kurie sakė: „Padaryk tai“, – teigė de Matteo, pridurdama, kad jos dukra netgi padeda jai šiame procese. „Ji taip pat redaguoja mano nuotraukas, nes jie nori tam tikrų dalykų, kurių mes negalime padaryti.“

Ji tęsė: „Pagalvojau: „Gerai, visi „Instagram“ tinkle kelia nuotraukas vilkintys apatiniais ir rodo savo seksualumą, aš to nedarau, bet galiu tai daryti ir dar gauti už tai pinigus. Nežinau, kodėl apie tai nepagalvojau anksčiau“.

Aktorė sako, kad pandemijos metu jos agentas ją metė, ir pasidalino, kad jos šeima vos neprarado namų dėl to, kad jai nepavyko gauti naujų vaidmenų. „Manau, galima sakyti, kad buvau bloga mergaitė, nes prieš porą metų nesilaikiau taisyklių“, – sakė ji, turėdama omenyje savo prieštaringus pasisakymus dėl COVID-19 rekomendacijų. „Taigi, daugiau niekada nenoriu būti jokių rekomendacijų, streiko ar ko nors panašaus dalimi“.

Šešis sezonus seriale „Sopranai“ de Matteo vaidino Adrianą, Michaelo Imperioli vaidinamo Kristoferio Moltisanti merginą. Už šį vaidmenį 2004 metais ji gavo „Emmy“ apdovanojimą.

„Niekada net nesusimąsčiau, kad turėsiu taip staiga pakeisti savo gyvenimą, na žinote, būtent tada, kai turėčiau šiek tiek atsipalaiduoti, turėjau keisti karjerą ir išsiaiškinti naujus dalykus, nes mano pačios industrijos atstovai mano, kad esu laukinė“, – sakė de Matteo.

„Žinau, kad kai kurie žmonės sakė nemalonius dalykus apie tai, kad prisijungiau prie „OnlyFans“, – tęsė ji, – bet, žinote, šiuose namuose mes tai suprantame taip, kad mama – karė, nepripažįstanti pralaimėjimo.“

Aktorė taip pat atskleidė, kad jos dukra perskaitė keletą nepagarbių atsiliepimų apie jos prisijungimą prie platformos. „Žinau, kad mano dukra perskaitė apie mane parašytą straipsnį ir kai kuriuos neapykantos komentarus“, – sakė ji. „Aš atsisėdau ir pasakiau: „Žinai, mama nėra tokia, kokią jie bando parodyti“. O ji man atsakė: „Mums net nereikia kalbėtis apie tai, juk aš tave pati išmokiau.“

 „Man tiesiog nerūpi, – sakė de Matteo. Man nerūpi. Verčiau gelbėsiu savo šeimą, o ne žinomą veidą ar reputaciją“.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: