Felicity Huffman

Aktorė Felicity Huffman pradėjo savo dviejų savaičių bausmę kalėjime už kyšininkavimo koledže skandalą.

Aktorė geriausiai žinoma iš serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ buvo nuteista rugsėjį. Gegužės mėnesį ji prisipažino, jog yra kalta dėl kyšininkavimo ir teigė sumokėjusi 15 000 JAV dolerių, kad jos dukters standartizuotų testų atsakymai būtu sufalsifikuoti.

F. Huffman vyras Williamas H. Macy serialo „Begėdis” žvaigždė.

Huffman – pirmoji motina, kurios veiksmai buvo tirti federalinio tyrimo pavadinimu „Operation Varsity Blues“ tyrėjų, ir pirmasis žmogus, dalyvavęs šiame skandale ir nuteistas kalėti. Aktorės atstovas teigė, kad aktorė į kalėjimą buvo atvežta savaitės viduryje.

Ponia Huffman yra pasiruošusi atlikti vieną iš bausmių, skirtų teisėjos Indira Talwani. Kai bus paleista iš kalėjimo, ji atliks ir likusias bausmes, kurias paskyrė teisėja, t. y. bus paleista lygtinai ir atliks 250 valandų viešųjų darbų“, teigė atstovas.

Kartu su dviejų savaičių įkalinimu, ji buvo nubausta ir 250 valandų viešųjų darbų bei 30 000 JAV dolerių bauda.

Prieš Huffman pradedant atlikti bausmę, jos prašymas kalėti federalinėje pataisos įstaigoje Dubline buvo patvirtintas Kalėjimų departamento.

Aktorės advokatas Martinas Murphy teigė, kad ši pataisos įstaiga, esanti San Francisko priemiestyje, buvo arčiausiai Huffman namų Los Andžele.

Šis kalėjimas patenka į žurnale „Forbes“ 2009 metais paskelbtą 10 patogiausių JAV kalėjimų sąrašą, kur teigiama, kad jis „yra arti įlankos, o tai reiškia puikų orą ir tai, kad lankytojams bus patogu atvykti“.

Taip pat skaitykite: TOP 10 Stiveno Kingo knygų ekranizacijų

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: