Filmo "Black Widow" kadras

Viena didžiausių „Marvel“ įžymybių Scarlett Johansson į teismą padavė „Disney“ kompaniją dėl filmo „Juodoji Našlė“ išleidimo „Disney+” platformoje tą pačią dieną, kai jis pasirodė kino teatruose. Aktorė padavė ieškinį teigdama, jog „Disney“ taip pažeidė sutartį.

Remiantis ieškiniu, Johansson sutiko, kad didelė dalis jos atlyginimo bus sumokėta iš kino teatro bilietų kasų. Filmas, tuo pačiu metu transliuojamas ir „Disney +” platformoje, gali ženkliai sumažinti žvaigždės atlyginimą. Aktorė teigė, kad „Marvel Studios“ pažadėjo aktorei, kad filmas „Juodoji Našlė“ bus išskirtinai išleistas tik kino teatruose, o „Disney“ nesilaikė sutarties.

Disney“ kompanija atsakydama į Johansson ieškinį, jos teisinius veiksmus pavadino „liūdinančiais ir keliančiais nerimą dėl siaubingų ir užsitęsusių pandemijos padarinių ignoravimo“. Toks kompanijos pareiškimas iš karto susilaukė internautų kritikos. Kompanija taip pat teigė, kad Johansson esą jau uždirbo 20 milijonų dolerių už filmą „Juodoji Našlė“ bei patikino, kad „Disney“ įvykdė sutartį užtikrindama, kad aktorė gaus papildomų pajamų ne tik iš kino teatro kasų, bet ir iš platformos.

Ne paslaptis, jog „Disney“ transliuoja tokius filmus kaip „Juodoji Našlė“ savo platformoje tam, kad padidintų prenumeratorių kiekį, tačiau naudojasi pandemija kaip pretekstu.“ – kalbėjo John Berlinski, Johansson advokatas.

Pandemijos laikotarpiu nauji Holivudo filmai vis dažniau buvo transliuojami internete. Šiuo metu, kino teatrai, patyrę finansinių nuostolių, stengiasi sugrįžti į įprastą ritmą.

„Disney +” paslauga leidžia JAV vartotojams, susimokėjus vienkartinį mokestį, žiūrėti naujai išleistus filmus. Tokie filmai kaip „Mulan“, „Raja ir paskutinis drakonas“, „Kruela“ bei „Džiunglių kruizas“, buvo prieinami šioje platformoje premjeros kinuose dienomis.

Taip pat skaitykite: Didžiausios daugumos filmų piktadarių klaidos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: