Socialinių tinklų aarchyvo nuotr.

ĮSPĖJIMAS: Šis straipsnis neskirtas jaunesniems kaip 18 metų ir jautrių nervų skaitytojams!

Rusija turi du naujus herojus, puikiai tinkančius orkų kryžiaus žygiui į Ukrainą, siekiant išgelbėti „tradicines vertybes“ nuo „iškrypusių Vakarų”, iliustruoti: kanibalą ir skerdiką, susivienijusius mūšio lauke.

Praėjus beveik dvejiems metams po to, kai Maskva pradėjo kalėjimuose naudoti  verbavimo schemą, tam kad užkietėjusius nusikaltėlius panaudotų kaip patrankų mėsą Ukrainoje, socialinėje žiniasklaidoje pasidalyta asmenukė tiesiog kausto žvilgsnius.

Šioje ikoniškoje foto galime matyti Dmitrijų Malyševą, kuris 2015 metais nuteistas kalėti 25 metus už vyro nužudymą filmuojant, kaip valgo aukos širdį. Jis besišypsantis ir apsikabinęs Aleksandrą Maslennikovą, kuris gavo 23 metus už dviejų naktiniame klube sutiktų moterų nužudymą ir sukapojimą.

Malyshevas ir Maslennikovas pasirašė karinės tarnybos sutartį tam, kad galėtų išeiti iš kalėjimo ir atsidurti Rusijos kariuomenėje – liūdnai pagarsėjusiame dalinyje, kurį sudaro nuteisti prievartautojai ir žudikai.

„Aleksandras ir aš kartu tarnaujame ir 2023 m. spalį pasirašėme sutartį su Gynybos ministerija“, – teigė Malyševas ir pridūrė, kad abu tarnauja „Storm V“ – baudžiamajame kariniame vienete, kuris Vladimiro Putino sprendimu įkurtas 2023 m. birželį.

Kanibalas tvirtino, kad du nuteisti žudikai nėra tokie, kaip kiti nusikaltėliai, paleisti kovai prieš Ukrainą.

„Pažįstu žmonių, kurie čia atvyko iš kolonijos tik norėdami į laisvę. Paprastai jie greitai išnyksta. Bet aš supratau, kodėl einu ir kur einu. Kaip reaguotumėte, jei jūsų mažajai dukrai pradinėje mokykloje būtų pasakyta, kaip teisingai užsidėti prezervatyvą? Arba jei vyrai eis gatve laižydami vienas kitą? Ar tai normalu tau? Man tai nėra normalu“, – sakė jis, matyt, turėdamas omenyje sekso pamokas ir gėjus, mėgstamus Kremliaus propagandos keiksmažodžius.

Malyševo žodžiai sudrebino Rusijos visuomenę prieš kelerius metus, kai jis buvo teisiamas dėlnužudymo ir kanibalizmo. „Kepame žmogaus mėsą. Štai ji – širdis. Jau įdėjau svogūno“, – sakė jis vaizdo įraše, kurį kaip suvenyrą iš žmogžudystės vietos nufilmavo telefonu.

Dabar Malyshevas yra tarp minios buvusių nuteistųjų, pakeltų į didvyrio statusą kare, nes jis tariamai kovoja už „tradicinių vertybių“ apsaugą.

Iki šiol mažiausiai 57 paprasti rusai buvo nužudyti nuo nuteistųjų, kurie grįžo namo po malonės dalyvauti kare. Sulaukta daugybės nerimą keliančių antraščių Rusijos žiniasklaidoje apie buvusių nuteistųjų atvykimą namo ir kaimynų skerdimą ar moksleivių prievartavimą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: