Talentinga vizažo meistrė, makiažo kursų lektorė Marina Sivinskienė, įkūrusi makiažo ir šukuosenų akademiją „MS akademiją“, grožio saloną „Mon salon“, sukūrusi vardinius makiažo teptukus – puikiai vertinama ne tik klienčių Lietuvoje. Jos vardas vis geriau žinomas ir tarptautinėje arenoje. 

Svarbus įvertinimas

Tą įrodo žinia iš Niujorko. Tarptautiniame OMC grožio čempionate „OMC Hairworld“, kuris šįmet dėl pandemijos vyko nuotoliniu būdu, lietuvė apdovanota dviem sidabro medaliais. OMC organizacija vienija kone pusę milijono grožio specialistų iš bemaž 50 pasaulio šalių.

Grožio šventė transliuota iš Niujorko – būtent čia iš Paryžiaus, kur turėjo vykti, ir buvo perkeltas grožio industrijos atstovams puikiai žinomas renginys, čia dirbo tarptautinio konkurso komisija.

Vizažo meistrė dalyvavo dviejose makiažo kategorijose „Smokey eye makeup“ ir „Comercial bridal makeup“. Abu darbai meistrei atnešė pergales – ji tapo vicečempione.

Pirmasis sidabro medalis meistrei įteiktas už sukurtą nuotakos įvaizdį. „Kurdama įvaizdžius, apgalvojau ne tik makiažą, bet ir kiekvieną detalę, pradedant nuo suknelės iki išskirtinių papuošalų, šukuosenų. Džiaugiuosi, kad mano įsivaizduojamiems įvaizdžiams  pavyko surasti išskirtines sukneles.

Žinoma, mano pergalė – visos profesionalų komandos darbas: fotografės N. Koinova, „RUTA model management“ modelių, šukuosenų stilistės I. Kartunovič. Abu įvaizdžius sukūrėme per vieną fotosesiją vienu metu, mat iki registracijos į čempionatą pabaigos buvo likusi vos savaitė“, – pasakojo pašnekovė.

Ne visi supranta darbo specifiką

Anot makiažo meistrės, pandemijos metu grožio specialistų darbas nesyk linksniuotas. Mat daugelis mano, kad tai tėra tepliojimas su teptukais. „Vizažas – kur kas daugiau ir įdomiau, tai yra menas, iššūkiai. Prieš penkerius metus palikau darbą ligoninėje ir tapau vizažo meistre. Didžiuojuosi,  kad esu vizažistė, man garbė būti Lietuvos grožio specialistų nacionalineje komandoje“, – kalbėjo grožio industrijos atstovė.

Antrąjį sidabro medalį ji pelnė „Smokey eye“ kategorijoje. Šis makiažas neliko nepastebėtas ir Pasaulio čempionate, kur buvo įvertintas 7-ąja vieta iš 134 dalyvių.

M.Sivinskienė ne tik atsidūrė geriausių pasaulio meistrų dešimtuke, bet ir gavo „Best National Competitor“ apdovanojimą.

„Be galo džiugu, kad Lietuvoje turime KIGSA asociaciją, kuriai padedant galime dalyvauti Pasaulio ir Europos čempionatuose bei garsinti Lietuvos vardą, – kalbėjo meistrė. – Žinoma, patekusi į Europos geriausių meistrų trejetuką nesiruošiu sėdėti vietoje, jau pradedu ruoštis šių metų Pasaulio čempionatui, kuris vyks spalio mėnesį.“

Norint dalyvauti čempionatuose, būtina būti OMC, KIGSA nariu bei būti laimėjus prizinę vietą Lietuvos grožio specialistų konkurse.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: