Socialinių tinklų archyvo nuotr.

Kovo 1 d. 10 val. Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisija rengia komisijos posėdį, kuriame vertins atsakingų institucijų padarytas išvadas po smurto prieš mažametį vaiką įvykio Kėdainiuose. Atsakingų institucijų vadovų bus prašoma pateikti išvadas, kaip jos įvertino savo darbą, kokių ėmėsi priemonių ir kokius numatė veiklos pokyčius.

Pasak komisijos pirmininko Mykolo Majausko, „turime matyti aiškų veiksmų planą, kas bus daroma toliau, kad tokie įvykiai ateityje nepasikartotų“.

Primename, kad komisija 2017 m. sausio 30 d. posėdyje jau nagrinėjo minėto įvykio aplinkybes. Tuomet atsakingos institucijos pažadėjo atlikti vidinius tyrimus ir per mėnesį pateikti išvadas, kodėl nebuvo užkirstas kelias smurto prieš mažametį vaiką atvejui Kėdainiuose.

„Privalome visuomenei pateikti atsakymus, kodėl nepavyko išvengti Kėdainių tragedijos. Negali būti taip, kad visi viską padarė teisingai, o vaiko šiandien nebėra. Kažkas turi prisiimti atsakomybę“, – teigė komisijos pirmininkas M. Majauskas.

Pristatyti tyrimų išvadas ir atsakyti į komisijos narių klausimus kviečiami generalinis prokuroras, policijos generalinis komisaras, Kauno apygardos vyriausiasis prokuroras, Kėdainių rajono savivaldybės meras, socialinės apsaugos ir darbo ministras bei vaiko teisių apsaugos kontrolierė.

Posėdis vyks Kazimiero Antanavičiaus salėje (Seimo III rūmai) ir bus tiesiogiai transliuojamas internetu ir televizijos programa“.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: