Miley Cyrus asmenukė

Duodama interviu žurnalo „Paper“, Miley Cyrus kalbėjo apie savo biseksualumą ir papasakojo, kaip apie tai pranešė savo mamai.

„Pamenu, kaip jai pasakiau, kad šiek tiek kitaip žaviuosi moterimis. Ji paklausė manęs, ką tai reiškia. Ir aš pasakiau: aš myliu jas. Myliu taip pat, kaip myliu vaikinus. Jai buvo labai sunku tai suprasti. Ji nenorėjo, kad aš būčiau teisiama, ir tuo pačiu nenorėjo, kad patekčiau į pragarą. Bet ji manimi tiki labiau nei bet kokiu dievu. Aš tiesiog paprašiau jos priimti mane tokią, kokia esu. Ir ji priėmė“, – išgyvenimais dalijosi Miley Cyrus.

Po pranešimų apie jos išsiskyrimą su Patricku Schwarzeneggeriu, atlikėja pareiškė, kad jai „ne problema būti vienišai“. Popmuzikos žvaigždė su Arnoldo Schwarzeneggerio sūnumi susitikinėjo penkis mėnesius, bet, kaip pranešama, praėjusį mėnesį šiuos santykius nutraukė.

Vėliau M.Cyrus buvo nufotografuota bučiuojanti vyrus ir moteris per vieną vakarėlį Las Vegase. Žurnalui „Time“ ji sakė: „Tai daug kuo susiję su buvimu feministe, bet man pagaliau ne problema būti vienai. Aš galvoju, kad tai dalykas, apie kurį turime kalbėti daugiau: kad gali būti vienas. Mano gyvenime yra periodų, kai turėjau draugų ar draugių. Ir yra periodų, kai man tiesiog labai patinka būti pačiai su savimi ir nenoriu dalies savęs atiduoti kažkam kitam“.

Miley pastaruoju metu labai suartėjo su modeliu Cara Delevingne. Draugystė tarp šių merginų užsimezgė jau seniai, tačiau šiuo metu viešumoje  jos pastebimos vis dažniau. Išsiskyrusi su vaikinu daininkė vis dažniau pradėjo leisti laiką su merginomis, tai iš dalies patvirtina esamą atlikėjos seksualinę orientaciją.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: