Michael K. Williams / Timo Pierce nuotr. Wikimedia comons

Garsus aktorius, vaidinęs serialuose „The Wire“ ir „Boardwalk Empire“, 2021 m. rugsėjį perdozavo savo bute Brukline.

Niujorkas (AP) – Bruklino narkotikų prekeivis trečiadienį pripažino savo kaltę dėl to, kad „The Wire“ aktoriui Michaelui K. Williamsui tiekė heroino su fentanilio priemaiša, dėl ko jis mirė.

Irvinas Cartagena prisipažino kaltu dėl narkotikų platinimo Manheteno federaliniame teisme. JAV apygardos teisėjas Ronnie Abramsas nuosprendį paskyrė rugpjūčio 18 d., kai I. Cartagena gaus privalomą minimalią penkerių metų laisvės atėmimo bausmę ir jam gali tekti kalėti net iki 40 metų.

Garsus aktorius, kuris taip pat vaidino filmuose ir kituose televizijos serialuose, įskaitant „Boardwalk Empire“, 2021 m. rugsėjį perdozavo savo bute Brukline. Pasak pareigūnų, jis mirė praėjus kelioms valandoms po to, kai nusipirko heroino iš Cartagenos ant Bruklino šaligatvio per sandorį, kurį užfiksavo apsaugos kamera.

39 metų Cartagena pasirašė kaltės prisipažinimo protokolą su prokurorais, kuriame nurodoma, kad heroino ir fentanilio mišinys, kurį jis pardavė Williamsui, sukėlė jo mirtį. Jo advokatas Sean Maher atsisakė komentuoti.

JAV prokuroras Damian Williams, neturintis giminystės ryšių su aktoriumi, pareiškime teigė, kad pardavimas įvyko „vidury baltos dienos Niujorke, palaikant priklausomybę ir sukeliant tragediją“.

„Tai darydamas jis įteikė mirtiną dozę, nuo kurios mirė Michael K. Williamsas“, – sakė Williams.

Prokurorai teigė, kad Cartagena ir jo įtariami bendrininkai ir toliau pardavinėjo heroiną su fentanilio priemaiša aplink gyvenamuosius daugiabučius namus Brukline ir Manhatane net ir po to, kai sužinojo apie aktoriaus mirtį. Kitas kaltinamasis šioje byloje antradienį pripažino savo kaltę.

Williamso mirtis įvyko nepaisant Niujorko policijos departamento atlikto tyrimo, kurio metu apmokamas informatorius vykdė kontroliuojamus heroino pirkimus tame pačiame kvartale, kuriame narkotikus pirkdavo Williamsas.

Kitą dieną informatorius grįžo pirkti daugiau narkotikų iš tos pačios grupės ir įrašė pokalbį, kuriame kai kurie iš jų kalbėjo apie Williamso perdozavimą. Vienas iš jų neigė pardavinėjęs narkotikus, kurių sudėtyje yra fentanilio.

Williamso personažas Omaras Little’as, kuris „The Wire“ – 2008 m. pasibaigusiame, bet vis dar populiariame seriale, kuriame vaizduojami Baltimorės pogrindžiai, – buvo sukurtas pagal realų asmenį.

Jis sukūrė kitą klasikinį personažą Chalky White’ą HBO seriale „Boardwalk Empire“, taip pat vaidino filmuose „12 vergovės metų“, „Assassin’s Creed“ ir kituose.

Interviu metu Williamsas kalbėjo apie savo kovas su priklausomybe.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: