Miley Cyrus / "Sony Music" archyvo nuotr.

Amerikiečių dievaitė, aktorė, dainininkė, dainų kūrėja Miley Cyrus šiandien pristatė emocionalų singlą „Used To Be Young“, kurį lydi dar jautresnis vaizdo klipas. Jame žymioji dainininkė pasirodo su Mickey Mouse marškinėliais, kurie primena apie jos karjeros pradžią „Disney“ kanale, o jos veidu rieda tikros nesuvaidintos ašaros.

Šioje dainoje atiduodama pagarba tam, kuo buvome, taip pat – meilė tam, kuo esame, ir – džiaugsmas tuo, kuo tapsime“, – pristatydama naujieną kalbėjo Miley ir pridūrė: „Didžiuojuosi savo praeitimi ir esu nusiteikusi optimistiškai, kai galvoju apie ateitį.“

Filmuojant klipą dalyvavo ir mama

Pilnai užbaigti naująjį singlą „Used To Be Young“ Miley užtruko netgi 18 mėnesių. Tačiau vaizdo klipas šiai dainai buvo nufilmuotas vienu šūviu.

Vaizdo klipas ypatingas tuo, kad technologijų pagalba Miley Cyrus kameroje gyvai mato savo mamą Tish Cyrus, kuri šoka, o tai jai dar labiau virpina emocijas dainuojant šią jautrią dainą apie savo laukinius jaunystės laikus.

Miley Cyrus / “Sony Music” archyvo nuotr.

Mudvi su mama galėjome viena kitą matyti gyvai, ir kai ji šoko, aš tiesiog verkiau, vėliau juokiausi. Ji sukėlė tiek daug tikrų emocijų, kurių šiais laikais viešai, manau, nebe taip dažnai ir matome“, – apie vaizdo klipo kertinę idėją pasakoja M. Cyrus.

Dovana gerbėjams

Dainininkė per 16 savo karjeros metų sukūrė itin artimą ryšį su savo gerbėjais. Taigi pristatydama naujieną Miley nepamiršo padėkoti ir savo ištikimai gerbėjų armijai: „Esu dėkinga jums už tai, kad mano svajones kasdien paverčiate realybe. Esu nuoširdžiai dėkinga už tvirtą palaikymą. Ši daina skirta jums“, – naujojo singlo dedikaciją atskleidė Miley.

Miley Cyrus / “Sony Music” archyvo nuotr.

Švęsdama Used To Be Young išleidimą, kūrėja pasidalino ir daugiau asmeninių istorijų specialiame TV renginyje „Endless Summer Vacation: Continued (Backyard Sessions)“. Jame skamba ir visiškai naujas bei atviras dainininkės interviu, taip pat – muzika iš jos naujausio albumo.

Miley Cyrus – „Used To Be Young“

Šį pavasarį Miley Cyrus išleido penktąjį albumą pavadinimu „Endless Summer Vacation“: Jame skamba ir vienas didžiausių šių metų muzikinių hitų „Flowers“. Šis singlas „Billboard Hot 100“ tope netgi 8 savaites karaliavo pirmoje vietoje. Taip pat „Flowers“ netgi 10 savaičių buvo Nr. 1 JAV popmuzikos radijų eteriuose ir yra greičiausiai per dešimtmetį šią poziciją pasiekusi daina. Be to, tai yra ilgiausiai Jungtinėje Karalystėje pirmoje vietoje išsilaikęs solo atlikėjos singlas.

Tuo tarpu „Used To Be Young“ yra pirmas Miley kūrinys po kritikų įvertinto ir komerciškai itin sėkmingo albumo „Endless Summer Vacation“ pasirodymo.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: