Dailius Dargis / Asmeninio archyvo nuotr.

Legendinio narkobarono Pablo Eskobaro našlė Victoria Eugenia Henao paskatino rašytoją Dailių Dargį perleisti legendinį kriminalinį romaną apie Lietuvos nusikalstamo pasaulio lyderių antrąsias puses.

Prieš kelis dešimtmečius JAV miestus narkotikais „užtvindžiusio“ ir per milijoną JAV dolerių uždirbusio Kolumbijos narkobarono P. Eskobaro žmona Victoria vasario gale viešės Lietuvoje. Su rašytoju Dailiumi Dargiu užmezgė pažintį per savo atstovus, susipažinusi su jo kūryba.

Victoria liko sužavėta D. Dargio romanu apie Lietuvos mafijos lyderių žmonas bei meilužes – pati ilgą laiką ne tik gyveno, bet ir buvo tapatinama su vienu žiauriausių pasaulio nusikaltėlių P. Eskobaru, apie kurį šiandien rašomos knygos ir sukami televizijos serialai.

Anot D. Dargio, perleidžiamas „Juodosios mafijos našlių“ tiražas – tik 1500 egzempliorių – bus pristatytas V. E. Henao vizito metu Vilniuje, vasario pabaigoje.

„Dvi skirtingos šalys, visiškai skirtingi mentalitetai, tačiau likimai panašūs. Būtent tai ir sieja turtingiausio narkomafijos šulo našlę ir Lietuvą“, – apie idėją, paskatinusią perleisti ribotą knygų kiekį, sako D. Dargis

Kriminaliniame romane „Juodosios mafijos našlės“ aprašomi garsiausių Lietuvos nusikaltėlių, tokių kaip Rimanto Ganusausko-Mongolo, Vladimiro Seneckio-Turisto, Deimanto Bugavičiaus ir kitų, žmonų, vaikų motinų bei meilužių likimai, santykiai su baimę visai šaliai kėlusiais nusikaltėliais.

„Man iki šiol lieka neatsakytas klausimas apie gražiausių šalies moterų pasirinkimo motyvus, renkantis gyvenimą su pačiais pavojingiausiais tamsaus pasaulio atstovais. Neslėpsiu, tai būtent ta tema, kuria ketiname diskutuoti su P. Eskobaro žmona jos vizito Lietuvoje metu“, –sakė septynių bestseleriais tapusių knygų autorius Dailius Dargis.

Su Victoria Eugenia Henao lietuvių rašytojas D. Dargis po daugiau nei penkerių metų sugrįš į vasario 20–23 dienomis vyksiančią tarptautinę „Vilniaus knygų mugę“, kurioje moderuos diskusiją su P. Eskobaro žmona apie nusikalstamą pasaulį, jo pasekmes, likimus ir motyvus, lemiančius gyvenimo pasirinkimus.

Taip pat skaitykite: KNYGOS IŠTRAUKA: Dailius Dargis „Juodosios Mafijos našlės”

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: