„Atleisk man, kad tave myliu“ / Organizatorių archyvo nuotr.

Šiemet sukanka 120 metų, kai filme pirmą kartą užfiksuotas bučinys. 1896 metais publikai parodytas 18 sekundžių trukmės filmas The Kiss” su viešai atskleista bučinio paslaptimi sukėlė didžiulį Romos Katalikų bažnyčios pasipriešinimą bei raginimą uždrausti rodyti šį filmą dėl itin nepadorios ir šokiruojančios bučinio scenos.

Šiandien vargu, ar rastumėme filmą be bučinio scenos, tačiau tikrai ne kiekvienam kino režisieriui pavyksta atkurti stebuklingą bučinio laukimo akimirką, kuri pakylėja iki dangaus.

Didžiausia video transliacijų internetu platforma „Viaplay“ rekomenduoja septynis geriausius pirmojo bučinio filmus, kuriuos, poroje ar po vieną, verta pamatyti artėjančios Šv. Valentino dienos proga.

Tai filmai: „Man up“ (Pavogtas pasimatymas), „A Taste of Romance“ (Meilės skonis), ispanų drama „Perdona si te llamo amor“ (Atleisk man, kad tave myliu), „Remember me“ (Prisimink mane), „The longest ride“ (Ilgiausia kelionė), „Brooklyn“ (Bruklinas) bei, žinoma, „Valentine‘s Day“ (Valentino diena). Įsimylėję ar vieniši – visi šio filmo herojai desperatiškai ieško meilės. Penkios istorijos, kuriose vaidina žavingoji Julia Roberts, širdžių daužytojais vadinami Bradley Cooper, Ashton Kutcher bei kiti populiarūs Holivudo aktoriai ne tik nuteiks romantiškai, bet ir suteiks daug progų smagiai pasijuokti.

„Bruklinas“ / Organizatorių archyvo nuotr.
                                                 „Bruklinas“ / Organizatorių archyvo nuotr.

Nedrąsus žvilgsnis, paėmimas už rankos, romantiškas pirmasis bučinys… Nesvarbu kur, ar šefo virtuvėje, ar naktiniame klube, o gal toli nuo namų, užsienyje. Kiekvienas filmas nukelia į skirtingą vietą, amžių, istoriją, tačiau visus juos jungia vienas stiprus dalykas – meilė!

Klasikinio kino mylėtojams patiks filmas „Brooklyn“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko aktorė Saoirse Ronan, nominuota „Auksiniams gaubliams“ kaip geriausia aktorė. Šis filmas įsimintinas ne tik savo meilės istorija, bet ir labai stilingais kostiumais, apgalvotais dialogais bei daugiakultūriniais besikeičiančio Niujorko klodais.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: